Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Udaj się w podróż na koniec wszechświata

CzaryMary.pl

Z tej strony Łukasz Kierus, witam ciepło w znowu chłodnie dni

Na początku pragnę donieść, iż kilka dni temu wreszcie odebraliśmy z drukarni naszą najnowszą książkę "Kosmiczne Podróże - moje doświadczenia poza ciałem" autorstwa Rosalind McKnight. Poniżej mogą przeczytać Państwo pierwszą entuzjastyczną recenzję tej książki autorstwa Magdy, która miała możliwość zapoznania się z tekstem podczas prac redakcyjnych.

KOSMICZNE PODRÓŻE - Moje doświadczenia poza ciałem z Robertem A. Monroe - Rosalind McKnightPrzed Państwem książka o Podróżach. Być może na rynku polskim ukazało się wiele pozycji o takiej tematyce, lecz... ta  z całą pewnością zabierze Was w wymiary, których na co dzień nie odwiedzacie...

Na początku pragnę króciuteńko przedstawić wam autorkę książki Rosalind McKnight. Otóż Rosie jest niestrudzoną Podróżniczką do innych obszarów świadomości. Podróże swoje rozpoczęła dzięki znajomości z Robertem Monroe. Zgłaszając się, z czystej ciekawości, jako ochotniczka do przeprowadzanych w tamtym czasie eksperymentów Roberta z obszaru OOBE (ang. Out of body experience - doświadczenie poza ciałem), okazała się idealną osobą, potrafiąca szybko opuścić ciało fizyczne (dzięki specjalnie opracowanej przez Roberta technologii Hemi-Sync -
więcej o niej w dalszej części tego listu)  i jednocześnie z pełną świadomością doświadczającą prowadzenia oraz nauk Istot niewidzialnych dla naszych oczu.

Książka jest zapisem podróży Rosie po różnych wymiarach wszechświata, po różnych obszarach świadomości. A Rosie doświadczyła naprawdę wiele - Niewidzialni zaprowadzili naszą bohaterkę m.in. na spotkanie z cywilizacją znacznie bardziej rozwiniętą od naszej, do miejsc (a raczej stanu Duszy), które w naszym języku są określane mianem 'raju' i 'piekła', ukazali zupełnie nowe spojrzenie na sprawy od dawna nurtujące człowieka, m.in. sprawy śmierci, narodzin, celu życia, uzdrawiania. Podczas jednej z podróży stawała się świadomością świata roślin i zwierząt, w innej z kolei miała możliwość ujrzeć losy Ziemi (w wersji optymistycznej :-) )w dalekiej przyszłości. Pomocnicy jednocześnie przypominali o rzeczach 'zwykłych', przyziemnych, m.in. roli zdrowego odżywiania, uczuciu wdzięczności oraz o realizowaniu tego, po co przyszliśmy na Ziemię...

Niemalże każdy rozdział przypomina nam rzecz podstawową - na najgłębszym poziomie, tym, który istniał od zawsze i pozostanie na zawsze, jesteśmy czystą, nieskalaną Miłością i Światłością.

Czytając "Kosmiczne podróże", nieustannie miałam wrażenie, że bohaterka książki jest prowadzona przez istoty pragnące Najwyższego Dobra i szczęścia dla wszystkich ludzi na planecie Ziemi. Z każdego słowa przekazów emanuje ciepło oraz czysta radość.

Tak Rosie, tak Robercie, zdecydowanie jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym... Idealna książka dla wszystkich niestrudzonych poszukiwaczy Prawdy
.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Kosmicznych Podróżach Rosalind McKnight

Już za kilka dni, w uroczym domu rozpoczyna się fantastyczny warsztat Tantry, prowadzony przez Mariusza i Gayę Wiśniewskich - prawdziwych nauczycieli Tantry (wielu znajomych albo się wybiera do nich na warsztat, albo już było)

SIEDEM WYMIARÓW RELACJI SEKSUALNEJ

7 - 14 marca w Nowym Kawkowie k/Olsztyna

Nasze 7 czakr odpowiada 7 wymiarom relacji seksualnej. Wibracje
energetyczne naszych czakr mają wpływ na zdrowie, rozwój duchowy oraz relacje. Aby powstała miłość niezbędne jest aby mężczyzna i kobieta współgrali w tych siedmiu wielkich wymiarach kosmicznych. Kiedy dwie Istoty wibrują na poziomie fizycznym, mocjonalnym i duchowym możemy mówić o prawdziwej Alchemii Związku.

Jak dziś patrzę na moją własną seksualność?
Jaka jest prawdziwa natura mojej energii?
Jak widzę moją potrzebę przyjemności, pobudzenia, orgazmu?
Dlaczego mimo różnorodnych doświadczeń duchowych mam poczucie, że moje relacje partnerskie, przyjacielskie, nie są takie, jakie bym pragnął/pragnęła?

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich: dla par, dla singli (mężczyzn i kobiet), debiutantów oraz dla tych, którzy mieli już styczność z tantrą.

Opłata: 900 zł od osoby lub 1700 zł od pary oraz koszt zakwaterowania i wyżywienia (od 70 zł do 105 zł/dziennie).

Termin: 7 - 14 marca w Nowym Kawkowie k/Olsztyna

Zapisy: Michał Warchulski warchulski@o2.pl,
tel: 602 176 523


A teraz słów parę o Hemi-Sync®...

Już teraz możliwa jest szybka i skuteczna synchronizacja półkul mózgowych, a dzięki niej wykorzystanie pełni naszych możliwości w niemalże każdej dziedzinie życia człowieka. Umożliwia to technologia Hemi-Sync®. Aby w pełni wykorzystać to, co Hemi-Sync® ma do zaoferowania, najlepiej słuchać nagrań przez słuchawki - w taki sposób do każdego ucha dotrą dźwięki o różnych częstotliwościach, natomiast różnica w częstotliwościach błyskawicznie wprowadzi nasz umysł w porządany stan. Nagrań z Hemi-Sync® możmy używać m.in. do: szybkiej nauki, skutecznego radzenia sobie ze stresem, ogólnej poprawy stanu zdrowia, dobrego, spokojnego i głębokiego snu, relaksu, medytacji, rozwoju duchowego, doświadczenia OOBE, dla dzieci z ADHD.

Aktualnie w Magicznej Galerii mamy promocję na wszystkie nagrania Hemi-Sync®. Serdecznie zapraszamy do poznania pełni możliwości z Hemi-Sync®. Polecamy zwłaszcza:

Wewnętrzna podróż (Inner Journey) - Hemi-Sync Metamusic - płyta CD Wewnętrzna podróż (Inner Journey) - "Paleta, z wykorzystaniem której słuchacz może malować swoje własne wizje". Taki był twórczy cel autora "Wewnętrznej podróży" dr filozofii Mohammada Sadigha, który wykorzystuje muzykę do kontrolowania bólu w Betlejemskim Gateway Institute. Tysiące ludzi odniosło korzyści dzięki unikalnej zdolności "Wewnętrznej podróży" do dostarczania introspektywnego i nienatrętnego środowiska muzycznego.

Breath of Creation Solo Huaca - Hemi-Sync Metamusic Breath of Creation Solo Huaca - "Huaca" to południowo-amerykański termin oznaczający cos świętego lub sakralnego a święty dźwięk oddechu płynącego przez wypalona glinę inspiruje poczucie świętości. Przez tysiące lat instrumenty fletowe z prawie każdej kultury były używane do rytuałów i uzdrawiania. Czas trwania: 62 minuty.

Breakthrough For Peak-Performance CD - Hemi-Sync MetamusicBreakthrough For Peak-Performance - Zwiększ swą mentalną produktywność, pamięć i uzdolnienia do nauki przy słuchaniu tej artystycznej kreacji. Breakthrough możebyć pomocne przy ADD/ADHD, dysleksji i innych trudnościach w nauce. Czas trwania: 44 minuty.

Interesującą nowością w naszym sklepie są nagrania mp3 (do pobrania i słuchania w komputerze lub odtwarzaczu mp3) . Mogą je Państwo wykorzystać m.in. w celu relaksu, doświadczania OBE (o tym za chwilę troszkę więcej), świadomego śnienia, pobudzenia energii seksualnej, szybkiej nauki języka angielskiego.

OBE (lub OOBE)  - tajemniczy skrót pochodzący z języka angielskiego - out of body experience - doświadczenie poza ciałem, czyli, mówiąc prostym językiem, wychodzenie poza ciało fizyczne w celu.... - w celach różnych ;)
W Magicznej Galerii posiadamy różne nagrania (w formie mp3) mogące wprowadzić Cię w wyżej wspomniany stan. Zwłaszcza polecamy:

Astral Projection - OBE w 20 min ! Astral Projection - OBE w 20 min!Dzieki temu nagraniu masz możliwość osiągnięcia realnego, rasowego OBE. Poczujesz to na własnej skórze, przez chwilę we własnym ciele, a po 20 minutach poza swoim ciałem fizycznym!

Refugium - moje bezpieczne miejsce Chcielibyśmy Państwu polecić kolejną 'mptrójkową' perełkę. Jest nią 'Refugium. Moje bezpieczne miesjce', stworzone z pasją i radością przez Monikę Burzyńską. 'Refugium' to medytacja bezpiecznego miejsca - przestrzeni, w której możemy doznać głębokiego stanu relaksu i ukojenia. Składa się ona z dwóch części: procesu harmonizowania Twoich czakr oraz, wykorzystując nieograniczone zasoby Twej wyobraźni, stworzenia refugium - bezpiecznego miejsca w przestrzeni Twojego wewnętrznego świata. Stan ten zostanie na stałe "zapisany" w Twoim ciele, przy użyciu techniki zwanej kotwiczeniem - po to, byś mógł z niego korzystać, kiedykolwiek tego zapragniesz w codziennym życiu. Nagranie te jest też dostępne na płycie CD (w audio) tutaj.

Ważne linki:

Dziś to już wszystko co dla Państwa przygotowaliśmy. Pozdrawiam serdecznie życząc udanego tygodnia.

Łukasz i Magda
www.CzaryMary.pl

P.S. Szczerze zachęcamy do lektury "Kosmicznych Podróży". Jak to jeden z czytelników napisał na stronach amazon.com "Jest to wszechstronny przewodnik do przeżywania życia w sposób, w jaki powinno się żyć. Polecam tę książkę dla każdego, kto ma potrzebę poszukiwań odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania"

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2