Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

ANIOŁY I ARCHANIOŁY wakacje z Shirlie Roden 15-20 lipca w Rajsze

 

ANIOŁY I ARCHANIOŁY
nowy wakacyjny wyjazd z Shirlie Roden
15-20 lipca w Rajszewie k/Warszawy
 
Zapraszamy do wejścia w Świat Aniołów
 

Od tysięcy lat w świadomości ludzkiej istnieją Anioły i Archanioły, ale prawdą jest taka, że to my jesteśmy Aniołami. Podczas tego warsztatu przypomnisz sobie  i doświadczyć tego poprzez połączenie z wymiarami anielskimi. Poczujesz wsparcie swojego Anioła Stróża, gdy będziesz pracował/-a z Aniołem Miłości, Obfitości, Śmiechu i Wdzięczności. Dzięki ich pomocy uzdrowisz przeszłość, oczyścić i podniesiesz wibracje w każdej komórce swojego ciała i zaczniesz żyć z poziomu tego, kim naprawdę jesteś. Przywołasz Anioły przy pomocy dźwięku i poczujesz ich harmonizujące wibracje, które otworzą Twoje serce. Anioły oczyszczą Ciebie i naładują pozytywną energią.

Pracując z Aniołami pamiętaj, że każdy ma możliwość dzielenia się miłością z innymi. Każdy posiada wewnętrzną mądrość i wiedzę, aby podnieść swoje wibracje na wyższy poziom. Każdy może uwolnić się od swojego bólu i pomóc w tym innym. A wszyscy razem możemy stworzyć świat pełen pokoju, akceptacji i zrozumienia.

W trakcie tego warsztatu połączysz się z innymi wymiarami i uzyskasz dostęp do mocy trzech najważniejszych Archaniołów:

 • Michała – który odcina więzy z przeszłości i wszelkie negatywne energie, oczyszcza poprzednie wcielenia
 • Rafała –  który uzdrawia umysł, ciało, emocje i duszę
 • Gabriela– który otwiera intuicję, umiejętność odbierania przekazów i nawiązywania kontaktów z Opiekunami Duchowymi, pomaga w odkryciu Misji Życiowej

Poczujesz, że jesteś Aniołem i że możesz pracować z pięknymi wibracjami Aniołów i Archaniołów. Poczujesz ich opiekę i błogosławieństwo, które na zawsze pozostanie w Twoim sercu. Anioły pomogą Tobie stworzyć harmonię w ciele fizycznym i świetlistym a także w relacjach i emocjach.

Od wielu lat osoby jasnowidzące widzą grupę 50 Aniołów i Archaniołów podróżujących razem z Shirlie. Te anielskie Istoty wspierają jej pracę podczas warsztatów i sesji.


PROGRAM:

 • przed śniadaniem dla osób chętnych zajęcia z nauczycielką jogi wg Iyengara
 • śniadanie
 • warsztat
 • obiad
 • popołudnie wolne
 • kolacja
 • wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem

Proszę zabrać ze sobą matę do relaksacji, koc do przykrycia się, ciepły sweter do pracy wieczornej na zewnątrz,  papier i ołówki do pisania i rysowania.


A jak było na poprzednich wakacjach: zdjęcia z 2010 tutaj, 2011 tutaj; oraz z 2012 tutaj; relacja: kliknij tutaj
 

TERMIN: 15-20 lipca. Zaczynamy obiadem 15-tego lipca (wtorek) o godz. 14.00 i kończymy obiadem 20-tego lipca (niedziela) o 14.00.

MIEJSCE: nowo otwarty ośrodek jogi w Rajszewie, www.rajszewproject.pl 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy; wieś Rajszew, ul. Konwaliowa 15, gmina Jabłonna, powiat Legionowo. Przy drodze nr 630 Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki, w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Dojazd linią autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy 45 minut (przystanek pod domami towarowymi Centrum). Dom usytuowany jest na zagospodarowanej, prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z duża liczbą starych nasadzeń Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko stadnina koni, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Mapa google: kliknij tutaj

OPŁATY:
- warsztaty 800 zł lub 750 zł od osoby w przypadku pary. Możliwy RABAT 50 zł w przypadku wpłaty zaliczki 500 zł do 31 maja.
- zakwaterowanie (pokoje z łazienkami na korytarzu) oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 695 zł. Kawa i różnorodne herbaty są dostępne przez cały dzień. Osoby, które wybiorą opcję bez noclegu płacą 25 zł dziennie za obiad i 40 zł dziennie opłaty eksploatacyjnej.

Razem: od 1395 zł

ZAPISY: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

UWAGI:

 • warunkiem uczestniczenia jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 500 zł wpłacona w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia się na wyjazd. Reszta płatności za warsztat, pobyt (zakwaterowanie i wyżywienie) gotówką pierwszego dnia zajęć,
 • dla zainteresowanych osób możliwe są dodatkowe zajęcia z jogi z Elą (prowadzącą ośrodek)
 • warsztaty są tłumaczone z angielskiego na polski,
 • ilość miejsc ograniczona.

 

Indywidualne konsultacje z  Shirlie Roden:

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób  usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła. Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden
 

Opłaty: Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 270 zł bez tłumaczenia, 330 zł z tłumaczeniem.  Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: Shirlie udziela tylko dwóch sesji dziennie, pierwsza zaczyna się o 10.30, druga o 12.30.

Terminy sesji: 12, 13, 14, 21, 22 lipca

Miejsce sesji: Warszawa, Tarchomin, Książkowa 9 F m 704, 6 piętro (przystanek autobusowy Nowodwory), od metra Młociny k 10 min autobusem.

 

Uzdrawianie dźwiękiemW maju 2012 została wydana po polsku książka Shirlie "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.

 


 


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2