Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Spotkanie z Randy Gage, 13.05. Warszawa

Czy chcesz rozwijać własny biznes? Czy pragniesz osiągnąć sukces w marketingu sieciowym? Czy chcesz, aby Twoja grupa pracowała tak samo dobrze jak Ty? Czy pragniesz godnie zarabiać? Zapraszamy Cię na trening prowadzony przez Randy Gage, międzynarodowego eksperta treningów o przedsiębiorczości. Przyjdź, a dowiesz się jak można to wszystko osiągnąć!

13 maja (wtorek) w Warszawie, Hotel Radisson Blu Sobieski. Godz. 18.00-22.00

RANDYRandy Gage z USA to niezwykle charyzmatyczny i pełen pasji międzynarodowy ekspert treningów o przedsiębiorczości, który wyszkolił najwięcej milionerów w branży MLM (marketingu wielopoziomowego) na świecie. 13-go maja poprowadzi w Warszawie seminarium dla ludzi poszukujących inspiracji i nowych rozwiązań w tworzeniu własnego biznesu i niezależności finansowej z firmą Agel. Jest numerem JEDEN na świecie w firmie Agel i dlatego TYLKO dla Agel poprowadzi  prezentację i szkolenie w promocyjnej cenie 200 zł. Dla porównania dzień wcześniej prowadzi seminarium (bilety do 2 500 zł) organizowane przez jego polskiego wydawcę i firmę szkoleniową.

 

Pełne pozytywnej energii video z Randy Gage z Agel World 2014 w Turynie
(polskie napisy):  >> TUTAJ <<

 

TYLKO DO 10 MAJA NA HASŁO CZARYMARY BILETY 200 ZŁ, OD 11 MAJA 300 ZŁ.
Rezerwacja: agelpolandteam@gmail.com

PROGRAM:

18.00-19.30 Prezentacja amerykańskiej firmy Agel, która oferuje niezwykle możliwości rozwoju własnego biznesu na miarę XXI wieku.

Razem z lokalnymi liderami spotkanie poprowadzi Randy Gage - Presidential Diamond Agel, w ciągu 7 lat pracy z Agel osiągnął zarobki powyżej 10 MLN $. Randy opowie dlaczego wybrał Agel i dlaczego właśnie teraz jest to najlepsza oferta na rynku Wellness.

19.30- 20.00 Przerwa kawowo-herbaciana

20.00 - 22.00 Sesja II: Trening prowadzony przez Randy Gage
Randy podzieli się swoją wiedzą i własnym doświadczeniem. Po raz pierwszy udostępni wiedzę jak zostać "Gwiazdą Rocka" w Agel. Randy skutecznie przeszkolił najwięcej milionerów z dochodami z MLM (marketing wielopoziomowy) niż ktokolwiek inny na świecie!

 

 Pełna informacja: >> TUTAJ <<

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!