Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztat Hipnozy z Grzegorzem Halkiewem 25 Maj 2008

Świat Hipnozy - Hipno World

Poznaj Moc która drzemie w Tobie

 

Zobacz filmy prowadzącego¸

           Zapraszamy do wspólnego chodzenia po szkle, łamania ostrych strzał, oddziaływania na przedmioty i ludzi siłą umysłu. Twoje ciało będzie wykazywać właściwości magnetyczne dla metali. Twoje ciało będzie posłuszne twojej woli, wykonasz most kataleptyczny.

 

Odkryj i poznaj; elementy jasnowidzenia, regresję hipnotyczną, autohipnozę, odmienne stany świadomości, oddziaływanie pola morfogenetycznego, swoją bioenergię, hipnozę magnetyczną i sceniczną.

 

Warsztat jest prowadzony pod auspicjami Funduszu Naukowego Polski Instytut NeuroTransgresji przez Grzegorza Halkiewa trenera NLP certyfikowanyego przez STNLP w Polsce, certyfikowany trener hipnozy AIA w USA www.neurolingwistyka.com

 

„To, czego uczę, może rzeczywiście działać za sprawą magii (technologii, którą jeszcze nie każdy rozumie), ale nie są to nauki mistyczne, ponieważ mogę ci powiedzieć, jak tego dokonać i jak się technikami praktycznie posługiwać, a ty dzięki temu nie musisz przez dziesięć lat pobierać nauk u żadnego guru ani poznawać tajników orientalnego mistycyzmu.”

Grzegorz Halkiew

 

"Magia w rozumieniu jednego człowieka dla drugiego jest technologią".

Robert A. Heilein

 

"Każda wystarczająco zaawansowana technologia będzie niemożliwa do odróżnienia od magii"...patrz: choćby chip komputerowy lub właśnie hipnoza.”

 Arthur C. Clarke

 

Nasza ograniczona wiedza o nas samych i o świecie rozwinęła się w ciągu minionych pięciu stuleci. W osiemnastym wieku elektryczność i magnetyzm uważano za zjawiska mistyczne. Rzeczy, które dzisiaj akceptujemy, kiedyś spotykały się z gwizdami, drwiną i jawnym szyderstwem. W 1807 roku Thomas Jefferson, który w owym czasie był prezesem American Philosophical Society (odpowiednika dzisiejszego stowarzyszenia na rzecz postępu naukowego), na doniesienie o odkryciu meteorytu przez dwóch astronomów z Connecticut zareagował stwierdzeniem: "Prędzej uwierzyłbym w to, że dwóch jankeskich profesorów kłamie, niż w to, że z nieba spadają kamienie". W dziewiętnastym wieku większa część naszej dzisiejszej, dwudziestowiecznej nauki była przedmiotem drwin. W 1900 roku lord Kelvin, fizyk i były prezes British Royal Sociely, oświadczył: "Promienie X to jakiś żart".

"Teoria zarazków to śmieszna fikcja" - powiedział Pierre Pochet, profesor fizjologii z Tuluzy we Francji, dowiedziawszy się o koncepcji Louisa Pasteura, który nie był lekarzem, lecz krystalografem. Inni nawet nie chcieli słuchać tych rewelacji.

"Brzuch, klatka piersiowa i mózg po wsze czasy będą zamknięte przed ingerencją mądrego i humanitarnego chirurga" - oświadczył w 1837 roku Sir John Eric Erichsen; później został on naczelnym chirurgiem na dworze królowej Wiktorii.

Najsłynniejsza ze wszystkich "ekspertyza" pochodzi od Charlesa H. Cuella, komisarza amerykańskiego biura patentów. W 1899 roku namawiał on prezesa Williama McKinleya do zlikwidowania biura patentów. twierdząc: "Wszystko, co było do wynalezienia, zostało już wynalezione".

Profesor Aleksandrowicz z UJ powiedział: Hipnoza to szarlataneria.

Ja proponuję tobie sprawdzić. Przestań wierzyć rzekomym autorytetom, bo jeśli ktoś mówi, że zrobienie danej rzeczy jest niemożliwe to świadczyć to może tylko o tym, że on tego nie potrafi.

Jak szybko skorzystasz z tej szansy?

Ty prawdopodobnie już wiesz, że umysł człowieka posiada znacznie większe możliwości niż myślą inni ludzie wokół ciebie.

Warsztat, który polecam poświęcony jest nauce hipnotyzowania od podstaw- nauce magnetycznego wpływu na innych. Różni się on od innych warsztatów hipnozy ericksonowskiej tym, ze zdobędziesz wiedzę na temat najbardziej subtelnych i najmniej zauważalnych metod magnetycznego wpływu.


Hipnoza przecież umożliwia uruchomienie zdolności i zasobów drzemiących w podświadomości. Hipnoza jest jednym z najstarszych i najskuteczniejszych sposobów pozwalających kontrolować twoje stany emocjonalne, zachowania- które niewątpliwie kształtują twoje osiągnięcia.

 

Jakie odniesiesz korzyści

1. Dzięki metodom zaprezentowanym na warsztacie nauczysz się wpływać nie tylko na swoje uczucia, na procesy umysłowe i przekonania.
2. Nauczysz się technik kontrolowanej samoregulacji i wchodzenia w specyficzne, odmienne stany świadomości.
3. Nowa wiedza pozwoli tobie zaktywizować energię życiową, co umożliwi wyleczenie twoich dolegliwości, z którymi być może borykałeś się przez lata.
4. Gwarantuję tobie, że odkryjesz również ciągle drzemiące i nierozpoznane dotychczas, kolejne możliwości twojego ciała i umysłu.

 

Co z tego będziesz mieć

- Poznasz dawne i nowoczesne metody hipnotycznej pracy z innymi ludźmi- sposoby indukowania transu i modele podawania sugestii. Teraz już będziesz mógł szybko wprowadzać innych w trans; nawet nie zauważą, kiedy. Gwarantuję ci, że takich indukcji w życiu nie widziałeś i ich nie znasz.
 

 

Pomyśl, jak wiele dobrego może dać tobie poznanie tych hipnotycznych technik. Jak fascynujące godziny możesz spędzić, poznając samego siebie, swe skryte pragnienia, podczas gdy Twa podświadomość podpowie Ci, co jeszcze możesz zrobić dla siebie ...
Dodatkową korzyścią dla ciebie jest to, że poznasz na warsztatach całkiem nowych ludzi. Ludzi o otwartych umysłach, nienasyconych wiedzą, pragnących dotknąć nieznanego. Wiesz, jak to jest- czasem chciałbyś poznać coś, o czym kiedyś słyszałeś, czytałeś... czasem chciałbyś osobiście doświadczyć nowych doznań.. Czasem niektórzy ludzie długo zwlekają z decyzją dotknięcia nieznanego. Aż w końcu nadchodzi taki dzień, kiedy mówią sobie
- OK. Nadszedł już czas. Nie mam na co już dłużej czekać.

 

Racjonalne argumenty, by wziąć udział w warsztatach?

Poznasz odmienne stany świadomości;

Uwolnisz się o hipnozy TV, prasy i reklam (Szkodliwe działanie reklam i telewizji);

Doświadczysz oddziaływania pola morfogenetycznego opisanego przez Ruperta Sheldrake'a Dowiesz się, jak zastosować techniki programowania sukcesu;

Znajdziesz najbardziej odpowiednią dla ciebie metodę wchodzenia w odmienne stany świadomości;

Nauczysz się wchodzić w stany sterowanej wyobraźni;

Poznasz i przećwiczysz elementy hipnozy scenicznej (tak, tak - na koniec warsztatów sam staniesz się Davidem Copperfildem ).

Nie będę podawał więcej racjonalnych argumentów, bo sam będziesz je umiał wymienić po zakończeniu warsztatów.

Posłuchaj lepiej historii, która opowiedziała po uczestnictwie w warsztacie pewna pani stomatolog:

Te warsztaty pokazały mi całkiem nowe sposoby prowadzenia medytacji i relaksacji. Po długim dniu pracy to naprawdę bardzo ważne. Wcześniej nie sądziłam też, że indukowania różnych stanów transowych może nieść tyle korzyści. Poznałam je i teraz z łatwością i bardzo efektownie demonstruję swoje hipnotyczne zdolności. Zawsze wzbudzam zainteresowanie wśród znajomych a moi pacjenci już nie boją się siadając na fotel dentystyczny :-))).

A to wszystko dzięki wprowadzaniu ich w trans w sposób całkowicie dla nich niewidoczny. Moi pacjenci ostatnio coraz częściej pytają mnie: co się stało, że teraz już zupełnie nie boją się wchodzić do mojego gabinetu.

Chcesz opanować podstawy hipnozy grupowej i scenicznej?

Chcesz poznać tajemnice szybkiego, skutecznego, efektownego wprowadzanie w stany transowe? Tak, teraz i ty poznasz na to sposób, a ponadto ty sam zaindukujesz most kataleptyczny.

Od tej pory po raz pierwszy zyskasz prawdziwą umiejętność programowania pożądanych stanów psychicznych i reakcji fizjologicznych zarówno u siebie, jak i u innych ludzi.

 

Pomyśl, a jeśli uczestnictwo w warsztatach pomoże tobie wybrać właściwą drogę? Każdy z nas przecież, co pewien czas, staje na rozstajach dróg, prawda? Teraz, po tym warsztacie, będziesz już wiedział jak postąpić.

 

 

Termin i czas:

 24 - 25 maj 2008r, sobota i niedziela 10:00-18:00

 

Miejsce:

Studio Joga ul. 27Lipca 27 Białystok

 

Inwestycja:

Wpłacając zaliczkę 100zł do 10 maja wartość warsztatu w sumie tylko 450zł

Po tym terminie 550zł. Płatne osobiście lub przelewem tytułem: Hipnoza

PKO BP 26 1020 1332 0000 1302 0105 3776

ul.Ogrodniczki 23/5, 15-763 Białystok

 

Ilość miejsc jest ograniczona,

liczy się kolejność zgłoszeń potwierdzonych przedpłatą.

 

Organizator:

Marcin Szarkowski, tel. 502 345 649 rezerwacja@przemiana.com.pl

 

 

Trener:

Grzegorz Halkiew www.neurolingwistyka.com

Trener NLP certyfikowany przez STNLP w Polsce,

certyfikowany trener hipnozy AIA w USA

 

 

NLP-

- Certyfikat Trener NLP wydany przez Stowarzyszenie Tenerów NLP w Polsce nr.909/05
- Treining Design Specjalist- Instytut Neurolingwistyki A.Batko 2005
- Certificate of Completion in the NLP Empower You Workshop- The Australasian Institute of Neuro-Linguistic Programming .
2004
- Certyfikat Mistrza Praktyka NLP- Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki . 2004
- Certyfikat Praktyka NLP- ST NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki 22 lutego 2004

 

Hipnoza-

- Certified Hypnotherapist- American International Association 2007
- Specialized Certification of Advanced Hypnotherapy- American School of Hypnosis and Alternative Healing, Rene A. Bastarache- 2007
- Certyfikat "Hipnoza z Psychoanalizą"- National Federation of Spiritual Healers of Poland, Dolnośląska Izba Uzdrowicielska 2006
- Dyplom ukończenia szkolenia w zakresie stosowania technik hipnozy i NLP- stopień I i II Instytut Neurolingwistyki A. Batko, L.Dębski 2005
- Dyplom Szkoły Hipnozy Ośrodka Szkoleniowego Akasha Siergiej Litwinow- Jurij Mokriszczew 2004
- Certificate The Silva Ultra Seminar- Silva International Inc. Laredo, Texas USA 1997
- Dyplom Kursu Podstawowego Metody Silvy nr.7864 1996

 

Inne

- Puja Śri Śiwy- Mahendra Kumar Bhardwag, Haridwar, Indie 2007
- Dolmeny- praca z polami energoinformacyjnymi- Ar Luchis Pustota, Gelendżyk, Rosja 2007
- Metoda harmonizacji narządów i układów organizmu ludzkiego, W.M. Bronnikov- nr.:Kr312 Swietłana Dorzak 2007
- 5_rytmów 2007
- Szkoła Miłości Życia- Tantra nr.:POL.005 Ar Luchis Pustota 2006-2007
- MER-KA-BA Flower of Life, Tom de Winter 2006
- DEIR- nr.:W-wa.0014 2006
- Alfabet magiczny dr. Eugeniusz Fajdysz, Fundusz Psychologii Transpersonalnej przy Europejskim Stowarzyszeniu Psychologii Transpersonalnej 2006
- Kurs Doskonalący z Bioenergoterapii-Jerzy Strączyński- 2006
- Warsztat Szamański- Wojciech Jóźwiak 2006
- Konstalacje rodzinne metodą Berta Hellingera - dr Joy Manne 2004
- Higher-Self Therapy, Angels and Guides Workshop Laureli Blyth 2004
- Szkoła Bioenergoterapii i Metafizyki Tigrana Chaczaturiana- 1997-2001

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy : )

 

 

 

i Jak tam trafić?

Studio Yoga ul.27 Lipca 27 Białystok

Dojazd z miasta autobusami 6, 13, 18. Wysiadamy za skrzyżowaniem ulic Syczewskiego i Krańcowa na przystanku pod hotelem Zajazd Podlasie www.hotelpodlasie.pl

Należy przejść około 50m do przodu w tą samą stronę co odjeżdża autobus i po drugiej stronie ulicy jest zielony budynek z zielonym dachem. Studio Yoga to poddasze tego budynku.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2