Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wiosenne Duchowe Przebudzenie z Tomem de Winter i Shirlie Roden

 

Wiosenne Duchowe Przebudzenie
wieczór medytacyjny z Tomem de Winter i Shirlie Roden
12 marca (środa) w Warszawie, godz. 18.00 - 20.30.
Al. Jerozolimskie 44, piętro 12 (metro Centrum, za Rotundą)
Wstęp: 30 zł

 

Tom de Winter i Shirlie Roden poprowadzą unikalne spotkanie, w trakcie którego podniesiesz swoje wibracje oraz przygotujesz się duchowo i fizycznie do Wiosny, będącej początkiem zmian dla każdej Istoty na Ziemi.

Tom poprowadzi medytację o Wewnętrznym Odczuwaniu Wiosny, podczas której poczujesz równowagę i harmonię oraz zadbasz o swoje talenty i dary. Natomiast Shirlie zaśpiewa m.in. swoje najnowsze duchowe utwory Przebudzenie i Pieśń Harmonii. Poprowadzi także medytację z dźwiękiem nt. Obfitości i Kreatywności, w trakcie której zasiejesz w swoim sercu ziarno jako symbol Nowego w 2014 roku.

Zapraszamy Ciebie i Twoich przyjaciół!


Tom de Winter (www.linko.org): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii Ponad 20 lat prowadził warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W 2011 r. uzyskał od Drunvalo licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) w ramach Szkoły Przywracania Wspomnień (School of Remembering. Tom przyjeżdża o Polski od 2004 roku, a od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie (medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie).
Shirlie Roden (www.shirlieroden.com): duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach z Wielkiej Brytanii. Propaguje autorską metodę rozwoju osobistego prowadząc od wielu lat warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodowy rozgłos dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012.), Głosu Ciszy i słoweńskiej autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała solowe płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i inne.

Miejsce: Warszawa, Centrum konferencyjne As-Bud, Al. Jerozolimskie 44 (stacja metra Centrum), bezpośrednio przy rondzie Dmowskiego i ul. Marszałkowskiej. Za Rotundą w wysokim biurowcu. Spotkanie odbędzie się na 12 piętrze w Auli.

Uwagi:

  • nie prowadzimy zapisów na to spotkanie, sala jest duża i pomieści wszystkich chętnych
  • sala jest klimatyzowana, z nagłośnieniem i dostępem do WiFi
  • zaczynamy punktualnie o godz. 18.00, sala będzie otwarta od 17.30.
  • proszę zabrać kartkę i długopis
  • spotkanie jest tłumaczone z angielskiego na polski
  • wstęp: 30 zł na pokrycie kosztów organizacyjnych (wynajęcie sali, tłumaczka)


Organizator spotkania:
Agnieszka Jurko
agnieszka@agnieszkajurko.pl
www.agnieszkajurko.pl
www.merkaba.pl
Drunvalo Melchizedek School of Remembering® Coordinator Event

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2