Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztat Mądrość i Wiedza Starożytnego Egiptu, 23-24.11.2013

Mądrość i Wiedza Starożytnego Egiptu   
warsztat i sesje prowadzi uzdrowiciel Adel el Atara z Egiptu
20 listopada – 2 grudnia w Warszawie
 
Po raz pierwszy w Polsce!
 
Agnieszka Jurko od kilku lat organizuje medytacyjne wyjazdy do świętych miejsc w Egipcie i dzięki temu miała możliwość poznania niezwykłej duchowej i skromnej osoby,  która korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania i uzdrawiania innych. Do Adela zwracają się po pomoc ludzie nie tylko z całego Egiptu, ale i z Europy. Adel  urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Obecnie mieszka z rodziną w Luksorze i prowadzi Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul. Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), posiada doktorat z medytacji w literaturze francuskiej.
Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy, refleksologia głowy i stóp.

Warsztat MĄDROŚĆ I WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU
23 - 24 listopada w Warszawie
 
Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Lekarze stosowali aromaterapeutyczne rośliny takie jak: czosnek, cynamon, kmin, kadzidło, mirrę i szereg innych. Byli wybitnymi specjalistami w produkcji olejków i preparatów niezbędnych do obrzędów balsamowania. Kapłani - lekarze prowadzili w świątyniach laboratoria medyczne.  Swoje sposoby leczenia zapisywali między innymi w formie hieroglifów na świątynnych ścianach i niektóre z nich przetrwały aż do czasów obecnych. Z czasów starożytnych pochodzi także wiedza o leczniczych ziołach, które w odpowiednich proporcjach wzmacniają i leczą osłabiony organizm. Współczesna medycyna konwencjonalna nie jest w stanie zastąpić  działanie naturalnych ziół żadnym substytutem. Tylko naturalne olejki i rośliny mają najwyższą wibrację i pomagają w osiągnięciu dobrostanu (well-being). W czasach starożytnych pracowano także z olejkami energetyzującymi i duchowymi (spiritual), które stosowano w postaci kropli na poduszce, w kąpieli, w kominku do inhalacji oraz do fizycznego masażu. Znano także układ czakr i sposoby ich wzmacniania oraz harmonizowania.
 
Warsztat obejmuje zagadnienia związane z medycyną starożytnego i współczesnego Egiptu, wykład, medytacje oraz czas wolny na pytania uczestników. Warsztat jest tłumaczony z angielskiego na polski.
 
Opłata: 540 zł.  NA HASŁO <CZARYMARY> OPŁATA 440 ZŁ!
 
INDYWIDUALNE SESJE, 20 listopada-2 grudnia. Zapisy na listę rezerwową.
 
 
Zapisy na warsztaty i sesje: agnieszka@agnieszkajurko.pl
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2