Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Spotkanie: Wewnętrzna Harmonia = Równowaga na Świecie 9.10.2013

Wewnętrzna Harmonia = Równowaga na Świecie
prowadzi Shirlie Roden i Tom de Winter

9 października (środa), godz. 18.00 - 21.00.  Wstęp: 20 zł
Warszawa, ul. Towarowa 22, wejście A

Tom de Winter z Holandii poprowadzi unikalne spotkanie, w trakcie którego podniesiesz wibracje i osiągniesz Wewnętrzną Harmonię. Natomiast nasz specjalny gość - Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii pomoże Tobie podnieść wibracje przy pomocy anielskich energii i duchowych pieśni. Zapraszamy Ciebie i Twoich przyjaciół!

Program:
  • Krótkie wprowadzenie do aktualnej sytuacji na świecie - brak wewnętrznej harmonii i równowagi z naturą;
  • Medytacja z Wewnętrznym Dzieckiem (proszę zabrać papier i długopis);
  • Medytacja harmonizująca Wewnętrzną Kobietę i Wewnętrznego Mężczyznę w celu uzdrowienia relacji między Kobietami a Mężczyznami na całym świecie;
  • Pieśni Shirlie Roden podnoszące wibracje;
Wstęp: 20 zł na pokrycie kosztów organizacyjnych (wynajęcie sali, tłumaczka). Nie prowadzimy zapisów na to spotkanie.

Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne Jupiter, ul. Towarowa 22, wejście A, sala nr 6, mapka dojazdu: http://www.cskjupiter.pl/dojazd

Tom de Winter: terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Ponad 20 lat prowadził warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W 2011 r. uzyskał od Drunvalo licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) w ramach Szkoły Przywracania Wspomnień (School of Remembering®).  Program tego nowego 4-dniowego warsztatu zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba, aktywację trzeciego oka i szyszynki oraz inne starożytne techniki. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku, a od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie (medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie).

Shirlie Roden: duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Propaguje autorską metodę rozwoju osobistego prowadząc od wielu lat warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego i relacji,  do podnoszenia stanu świadomości i otwarcia serca na czystą bezwarunkową miłość. Zdobyła międzynarodowy rozgłos dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, które wciąż pisze i komponuje, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012.), Głosu Ciszy i słoweńskiej autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała solowe płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i szereg innych.

Organizator spotkania:
Agnieszka Jurko
www.agnieszkajurko.pl
www.merkaba.pl
Drunvalo Melchizedek's School of Remembering® Coordinator Event
Kooordynator warsztatów w Szkole Przywracania Wspomnień Drunvalo Melchizedeka

Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/626-harmonia-rownowaga.html

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2