Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

XX Wakacyjne Warsztaty ŻYĆ W PRZEPŁYWIE, 9-18.08.2013

ŻYĆ W PRZEPŁYWIE

XX Wakacyjne Warsztaty Akademii Życia

09 - 18 sierpnia k/Wrocławia

Już po raz dwudziesty zapraszamy na organizowane przez nas od 1992 wakacyjne warsztaty psychoedukacyjne (www.akademiazycia.pl). To dobry moment, żeby w te ciepłe sierpniowe dni zatrzymać się pośród pięknego krajobrazu i wspólnie świętować.

Przepływ (flow) to stan psychiczny, w którym z pełnym zaangażowaniem zanurzamy się w nurcie naszego życia.  Przepływu doświadczamy na przykład wtedy, gdy jesteśmy całkowicie pochłonięci przez to, co robimy.  Rozmowa z przyjacielem, wędrówka wśród gór, zabawa z dzieckiem, rozwiązywanie problemu technicznego - rozmaitym aktywnościom, zadaniom towarzyszyć może uczucie przyjemności przepływającej przez ciało, spontanicznej radości, a nawet zachwytu. Każdą cząstką siebie odczuwamy przepływ energii, jesteśmy skoncentrowani, tu i teraz, wyzwoleni spod władzy umysłu, tego zawodowego kontrolera emocji. Jednocześnie będąc w przepływie doświadczamy przyjemności bycia i działania bez stawiania sobie celów i warunków. Po prostu czujemy się właściwie, jesteśmy na właściwym miejscu, czasie i robimy właściwe rzeczy.

Jeżeli chcesz nauczyć się sposobu osiągania stanu przepływu w swoim życiu to zapraszamy Ciebie do udziału w naszych warsztatach. Lata współpracy w naszym zespole trenerskim, liczna grupa uczestników, jacy przewinęli się przez nasze zajęcia, wspólne uważne eksperymentowanie i doświadczanie tego, co jest sprzyjające indywidualnemu rozwojowi upewniło nas, że proponowana przez nas metodyka pracy jest skuteczna.

 

Nasz warsztat opiera się na czterech filarach:

1/ praca z ciałem – poranne zajęcia hatha jogi, medytacja w ruchu przy muzyce oraz praktyki oddechowe bazujące na rebirthingu – ale także taniec jako element energetyzujący w trakcie innych zajęć oraz relaksujący podczas wieczornych zabaw. Do tego piesze wycieczki wśród okolicznych lasów i wzgórz, 2/ praca ze swoimi emocjami, dbanie o swoją duszę – min. dzięki wykorzystaniu ustawień systemowych, arteterapię (np. pracę z obrazem, dźwiękiem, tańcem), rozmaite techniki pracy z oddechem, 3/ nauka korzystanie z własnego umysłu – stosowanie metod twórczego myślenia po to, by tworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy, 4/ doświadczanie bliskiego kontaktu z innymi ludźmi – mawiamy czasem, że zapraszamy na nasze zajęcia ludzi, którzy lubią ludzi.

Pracujemy w grupie i organizujemy rozmaite grupowe aktywności, aby stwarzać sobie możliwość nawiązywania relacji i wymiany myśli. W tym roku ważnym elementem będzie celebrowanie okrągłej 20-tki naszych warsztatów.

Nasz program obejmuje całodzienne zajęcia podzielone na 3 sesje: poranną (praca z ciałem - lekcje jogi, medytacji w ruchu), przedobiednią (grupowe warsztaty samorozwojowe cz.1 ze szczególnym uwzględnieniem ustawień systemowych) i popołudniową (grupowe warsztaty samorozwojowe cz.2 ze szczególnym uwzględnieniem pracy z oddechem).

 

Nasza kadra:

dr Jacek Borowicz, pedagog myślenie twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk NLP, na co dzień także nauczyciel akademicki (Uniwersytet Wrocławski) oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych doskonali na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a dyplomowanego terapeuty rodzinnego, założyciela Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie (o pracy Jacka Borowicza czytaj np. http://www.hellinger.com.pl/artyku-y/ustawienie-na-miejscu-zdarzenia-odnalezieni-krewni.html, http://www.hellinger.com.pl/artyku-y/ustawienie-na-miejscu-zdarze-verdun-1916.html, http://miejscekobiet.org/?page_id=340.

Prof. dr Lesław Kulmatycki - od 30 lat kwalifikowany, międzynarodowy nauczyciel International Yoga Teacher Association, posiadający certyfikaty szkoły jogi „Kaivalyadhama” z Lonavla (Indie) oraz z Satyananda Ashram z Australii, autor książek - min. "Classical Yoga Manual", "Trening relaksacyjny jogi i jego recepcja", „Joga dla zdrowia”, ”Stres i joga”, „Stres, joga, relaksacja”, „Joga nidra. Sztuka relaksacji”. Twórca Podyplomowych Studiów Technik Relaksacyjnych oraz Podyplomowych Studiów Psychosomatycznych Praktyk Jogi.

Kornelia Popek - od 2006 roku w Rybniku prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych (www.pracownia-jogi.pl) przy współudziale Stowarzyszenia SATSANG w Lanckoronie. Plastyk, nauczyciel jogi (od 1995), masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa. Od 2005 Współpracuje z wrocławską Akademią Życia na wakacyjnych warsztatach rozwojowych. Jogę praktykuje od 1992 roku. Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne (2003) oraz nauczycielem jogi w tradycji Sivanandy (kurs 2007).

Paweł Trzciński - rebirther rejestrowany, prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), pracujący z metodą rebirthingu od 1986 roku, od 1994 współpracownik wrocławskiej Akademii Życia. W swojej pracy inspiruje się również metodą Theta Healing. Członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA, twórca muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej.

 

Opłaty:

1)  całodzienne warsztaty: 790 zł lub 740 zł od osoby w przypadku pary. Rabat 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. Rabat 50 zł przy wpłacie zaliczki w ciągu 14 dni od daty zapisania się.

2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 675 zł (75zł/dziennie)

3)  ubezpieczenie NW: 20 zł

 

Razem: od 1340 zł do 1540 zł. Końcowa cena zależy od daty wpłaty za warsztat oraz od przysługujących zniżek.

Uwaga: udział w warsztatach gwarantuje 500 zł zaliczka wpłacona w ciągu 14 dni od daty zapisania się. Reszta płatności za warsztat,  należność za zakwaterowanie i wyżywienie oraz NW jest płatne gotówką pierwszego dnia zajęć.

 

Miejsce: Muchów k/Jawora (woj dolnośląskie, 1,5 godz. jazdy samochodem od Wrocławia, na drodze 365 z Jawora do Świerzawy). Jeżeli będzie potrzeba to postaramy się pomóc w transporcie do Muchowa. Będziemy mieszkać, w otoczonym starym bukowym parkiem, "Pałacyku" z początku XX wieku. Do naszej dyspozycji są  pokoje trzy- i czteroosobowe ze wspólnymi łazienkami. O przydziale pokoju decyduje data wpłaconej zaliczki, w pierwszej kolejności trójki, potem czwórki.

Muchów to stara wieś wymieniana w 1203 r. jako własność cystersów, słynąca z hodowli ryb. Miejscowość Muchów wymieniona jest w dokumencie księcia Henryka I legnickiego z 1283 r., kiedy podarował on mnichom łany i część lasu. Jest tu pałacyk z początku XX wieku. Był on własnością właściciela pobliskiej cukrowni. Z pałacem związana jest legenda o Dąbku i skarbach ukrytych w lochach w okolicy Świerzawy, Starej Kraśnicy, Muchowa, Dobkowa. Legendą tą interesowali się niemieccy oficerowie. Pod koniec wojny pojawiły się w pałacu ciężarówki, wg legendy ze skarbami III Rzeszy. Część z nich była rozładowana w pałacu, a część zniknęła w muchowskich lasach. Ciekawostką jest ogrzewanie kotłem, w którym medium jest powietrze (bardzo interesujące rozwiązanie inżynieryjne).

 

Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

 

Pełna informacja:

http://agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/599-zyc-w-przeplywie.html

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2