Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Matka Ziemia i Żywioły Natury warsztaty z Shirlie Roden 20-26.07

 baner

 

MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY
szamańsko - dźwiękowe warsztaty z Shirlie Roden
20 - 26 lipca  w Rajszewie k/Warszawy
 

To będzie niezwykły tydzień obejmujący dźwięk, relaksację, oczyszczanie wzorców a przede wszystkim pracę z uzdrawiającą mocą natury. W trakcie pobytu odnowisz połączenie z Matką Ziemią, nawiążesz kontakt z Stojącym Ludem (drzewami) i przetransformujesz swoją energię poprzez pracę z Żywiołami Natury.

Będziesz nucić, wydawać dźwięki i tak jak rdzenni Indianie będziesz tańczyć z żywiołami Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Połączysz się z Naturą i pod jej wpływem spiszesz lub namalujesz osobisty przekaz. Otworzysz Głos i Serce na Jedność ze wszystkim co Cię otacza. Warsztaty są tłumaczone z angielskiego na polski.

Program:
  • śniadanie
  • warsztat
  • obiad
  • popołudnie wolne
  • kolacja
  • wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem
 
Sobota: Wieczorna relaksacja z dźwiękiem
Niedziela: Żywioł Powietrza
Zrozumiesz siłę własnego oddechu. Nauczysz się oczyszczać i podnosić poziom energii swojego ciała oraz uwolnisz emocje.
Poniedziałek: Matka Ziemia czyli Potęga Natury

Połączysz się z Matką Ziemią i uzdrawiającą mocą żywiołów zgodnie z ziemskimi cyklami śmierci i odrodzenia. Pozwolisz przeszłości odejść a Twój Umysł, Ciało i Dusza odrodzi się na nowo.

Wtorek: Uzdrawiająca Moc Wody

Żywioł Wody oczyści Ciebie na głębokim poziomie. Użyjesz dźwięku, aby pozytywnie zaprogramować wodę do picia i oczyszczania. "Naładujesz" także wodę cechami, których najbardziej potrzebujesz np. miłość, radość, obfitość, harmonia, bezpieczeństwo, czysta bezwarunkowa miłość. Pamiętaj, że Twoje ciało to w ok. 70% woda i picie takiej wody zmieni Twoje ciało na poziomie komórkowym.

Środa: Odkryj swój ogień

Żywioł ognia reprezentuje zarówno Twoje pasje jak i gniew. Przy pomocy tańca i dźwięków połączysz się z gniewem, staniesz się wulkanem i wytańczysz swoje pasje, aby stały się rzeczywistością. Oczyszczająca ceremonia przy wieczornym ognisku zakończy proces.

Czwartek: Uzdrawiająca Moc Drzew

Drzewo może być Twoim najlepszymi nauczycielem i przyjacielem. Tego dnia doświadczysz oczyszczającej transformacji. Połączysz się z korzeniami, liśćmi i gałęziami wybranego przez siebie drzewa oraz otrzymasz od niego przekaz. Otworzysz się na odczuwanie jedności z każdą żywą istotą na planecie i już nigdy więcej obojętnie nie przejdziesz koło drzewa - Twojego Przyjaciela. Wieczorem, przy pełni księżyca, odbędzie się koncert akustyczny "Wdzięczność", podczas którego Shirlie zaśpiewa swoje wybrane utwory.

Piątek: Dźwięk i Kreatywność

Przy pomocy dźwięku, oddechu i medytacji połączysz się z przedmiotami znalezionymi w lesie: kora, liść, owoc, gałązka itd. Uwolnisz swoją kreatywność, napiszesz lub namalujesz to czego się nauczyłaś/-eś podczas całego pobytu.

Podczas zajęć z kreatywności w wakacje 2012r otrzymaliśmy osobiste przekazy. A ja usłyszałam od pary żołędzi: <Jesteś częścią nas a my jesteśmy Tobą. Jesteśmy zjednoczeni a nasze atomy przenikają się nawzajem. Nie szukaj kontaktu z nami (przyrodą) na zewnątrz, ale wewnątrz siebie. Zawsze tam byliśmy i będziemy, ale czekaliśmy na kontakt z Twojej strony. Teraz dajemy Tobie nieograniczoną moc kreacji, tworzenia, realizacji Twoich planów i marzeń. Ty też jesteś Stwórcą. Przyszłaś na Ziemię, aby odkryć to na nowo. Skończyły się Twoje poszukiwania i wątpliwości. Jesteśmy Jednością, w której znajdziesz wszystko do życia w spokoju i czystej bezwarunkowej miłości.> Agnieszka

A jak było na poprzednich wakacjach w 2010, 2011, 2012:
zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link.html
relacje: http://agnieszkajurko.pl/relacje/324-relacja-z-wakacji-shirlie.html
 

Shirlie Roden (www.shirlieroden.com) to duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka dźwiękiem o anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty pracy z dźwiękiem oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym  właściwościom własnego głosu, koncertom,  inspirującym duchowym piosenkom i przepięknym medytacjom. Autorka książek: Uzdrawianie Dźwiękiem i autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała płyty: Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration i inne. Uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji, podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.

Opłaty:
- warsztaty 870 zł lub 800 zł od osoby w przypadku pary. Warunkiem uczestniczenia jest przedpłata w wysokości 500 zł wpłacona w ciągu 14 dni od daty zapisania się.
- zakwaterowanie  (łazienki na korytarzu) oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 660 zł
Uwagi:
- ograniczona liczba miejsc / - warsztat jest tłumaczony z angielskiego na polski
- dla zainteresowanych osób możliwe są  zajęcia z jogi z Elą (prowadzącą ośrodek)
 
Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.
 
Pełna informacja: 
http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/579-matka-ziemia.

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2