Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nowa książka Drunvalo Melchizedeka

Dzień dobry!
Czy wiesz, że ludzkość przypomina w chwili obecnej motyla, który lada moment opuści swój kokon? Wszystko, co znasz obecnie wkrótce ulegnie zmianie, a wokół Ciebie pojawi się zupełnie inny świat. O tym mówi książka "Wąż Nieskończoności" Drunvalo Melchizedeka, którą możesz nadal zamówić w akcji Darmowej Dostawy.

 

Wąż Nieskończoności
Rozpocznij podróż rydwanem Światła ze swoim przewodnikiem duchowym i wznieś się na wyższy poziom świadomości. W swojej najnowszej książce "Wąż Nieskończoności" Drunvalo Melchizedek podpowiada Ci, że okno do tego Nowego Świata, nazywane Końcem Czasu, zostało już dla Ciebie otwarte 21 grudnia 2012 r. Ale to, czy przestąpisz jego „futryny”, zależy wyłącznie od Ciebie.
 
Masz czas do 15 listopada 2015 roku...

Poznaj zasady Świętej Geometrii, połącz się ze swoimi przodkami oraz otwórz serce na zmiany zachodzące zgodne z naturalnym cyklem kosmicznym!
PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI WĄŻ NIESKOŃCZONOŚCI >>
Majowie wierzą, że ich obowiązkiem wobec świata jest udzielenie wskazówek, dzięki którym ludzkość zacznie odbierać Jedną Rzeczywistość w nowy sposób - sercem.
Życie zawsze samo się dopełnia, poprzez samo siebie. Nie istnieje nic, co nie byłoby nami! Czy wiesz, że jesteś wypełniony gwiazdami?
ZOBACZ KSIĄŻKĘ WĄŻ NIESKOŃCZONOŚCI >>
W związku z pozytywnym odzewem CzaroMarowych Klientów, przedłużyliśmy trwanie Darmowej Dostawy o kilka kolejnych dni.

Zamów książkę "Wąż Nieskończoności" lub dowolną z książek biorących udział w akcji, a całe Twoje zamówienie wyślemy za darmo!
Nie płać za wysyłkę! Skorzystaj z fantastycznej promocji i ciesz się Darmową Dostawą swoich zakupów! Dowiedz się więcej >>
"Wąż Nieskończoności" jest kontynuacją książki "Świetlisty Wąż",opisującej święte ceremonie Majów i innych plemion oraz to, w jaki sposób zmienione zostały wewnętrzne energie naszej planety. Jeśli interesuje Cię ten temat, sięgnij również po książkę "Życie w Przestrzeni Serca" oraz "Tajemna historia świadomości" dr Meg Blackburn Losey, a także wcześniejszego dzieła Drunvalo Melchizedeka: "Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia".
Świetlisty Wąż
ZOBACZ >>
Jajo życia z ametystem, srebrne
ZOBACZ >>
Życie w Przestrzeni Serca
ZOBACZ >>
Kwiat życia, srebrny
ZOBACZ >>
Tajemna historia świadomości
ZOBACZ >>
Jajo życia z ametystem, pozłacane
ZOBACZ >>
Jajo życia i Kwiat życia to symbole Świętej Geometrii. Można nimi opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia, poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała. W CzaroMarowej ofercie znajdziesz piękne wisiory, których zadaniem jest wprowadzenie harmonii do naszego ciała i życia.
ZOBACZ WIĘCEJ TALIZMANÓW I AMULETÓW >>
 
Zapraszamy na inspirujące spotkania z duchową nauczycielką, pieśniarką
i terapeutką pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach: Shirlie Roden.
Shirlie Roden
Siła Dźwięku z Shirlie Roden
07-13 czerwca w Warszawie

Czeka Cię: kąpiel w dźwięku, warsztaty: "Odkryj siłę i moc dźwięku" oraz "Uzdrawianie Żeńskiego Rodu" i indywidualne konsultacje.

Shirlie Roden jest znana jako autorka poradnika "Uzdrawianie dźwiękiem",a jej anielski głos możesz poznać dzięki płytom: "Angels of Sound", "Grateful" i "Endless Love", które znajdziesz, oczywiście, w CzaroMarowej ofercie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH Z SHIRLIE RODEN >>
Pozdrawiamy serdecznie,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl
CM na Facebooku
CM na Facebooku
CM na Google+
CM na Google+
Blog CM
Blog CM
Napisz do nas
Napisz do nas
CzaryMary.pl
CzaryMary.pl
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2