Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nigdy nie jesteś sam

Anioły tylko czekają, aby Ci pomóc!

Anioły dają nam takie poczucie spokoju i radości, że ich bliskość możemy odczuwać wręcz w fizyczny sposób. Powierzając się ICH przewodnictwu, będziesz mieć pewność, że podążasz swoją wytyczoną ścieżką.

"Zaznajom się z aniołami i zachowaj je w duszy; nie widać ich, ale są przy tobie". W CzaryMary.pl cały dział dedykowany jest aniołom... >>
Anioły, znając nasze najgłębsze, często nieuświadomione pragnienia,
lepiej od nas wiedzą, czego nam potrzeba.
Talizman aniołów, srebrny
Właśnie tak działa Talizman Aniołów: nie otrzymujemy tego, co według nas zapewniłoby nam szczęście, tylko to, co naprawdę nas uszczęśliwi.
Na talizmanie wypisane są imiona siedmiu aniołów władających siedmioma planetami. Łacińskie motto "Virtuti nulla est via invia" znaczy: "Dla cnoty nie ma drogi nie do przebycia".
Talizman Aniołów przynosi szczęście swemu właścicielowi, często nawet jest on zaskoczony jego działaniem. Dostępne w sprzedaży są talizmany: srebrny, pozłacany Talizman Aniołów, a także wykonany w całości ze złota.
W chwilach smutku, gdy będziesz zdenerwowany lub po prostu zapragniesz poczuć przy sobie anielską obecność, skorzystaj z naszej podpowiedzi. Gdy zawiesisz na szyję Talizman Aniołów, wyobraź sobie siebie stojącego pośrodku sześcioramiennej gwiazdy, otoczonego przez Archaniołów, których imiona widoczne są na talizmanie. Zostaniesz natychmiast otoczony anielską opieką, a jest to niezwykle silne doznanie.
 
ZOBACZ TALIZMAN ANIOŁÓW >>
Miłośnicy aniołów w CzaroMarowej ofercie znajdą dla siebie wiele anielskich wizerunków. Przykładowo, figurki aniołów wykonane są z żywicy, ale dzięki specjalnemu wykończeniu wyglądają na rzeźbione w marmurze. Wspaniale prezentują się w domowym otoczeniu.
Aniołek śpiący w dłoniach
ZOBACZ >>
Anioły i duchowi przewodnicy
ZOBACZ >>
Zestaw 4 liter LOVE z cherubinami
ZOBACZ >>
Jak usłyszeć swoje anioły
ZOBACZ >>
Śpiący anioł otulony skrzydłami
ZOBACZ >>
Anielska Terapia
ZOBACZ >>
W poznaniu niewidzialnego świata duchowych pomocników pomoże Ci poradnik Anioły i duchowi przewodnicy. Książka Jak usłyszeć swoje anioły wskaże Ci sposób nawiązania kontaktu z boskimi posłańcami i to, jak rozpoznać prawdziwe anielskie przesłania. W Anielskiej terapii znajdziesz uzdrawiające przesłania aniołów dotyczące każdego obszaru Twojego życia. Jeśli obawiasz się, że w nagłej potrzebie nie będziesz w stanie właściwie zinterpretować anielskich podpowiedzi, skorzystaj z Tablicy przewodnictwa aniołów.
Masz pilną sprawę do rozwiązania? Weź po prostu kryształowe kostki, które znajdziesz w zestawie z Tablicą i zadaj aniołom swoje pytanie. Rzuć kostkami i przesuń figurę anioła wzdłuż jednej z 12 ścieżek, które nawiązują do Twojego pytania. Na polu, na którym ustawisz figurę anioła, znajdziesz odpowiedź i wskazówkę dla Ciebie.
 
Tablica przewodnictwa aniołów
ZOBACZ TABLICĘ PRZEWODNICTWA ANIOŁÓW >>
Bliski kontakt z aniołami głęboko wpływa na naszą codzienność, przywraca spokój i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Anioły pomagają nam w rozwoju duchowym i znalezieniu naszego miejsca w życiu, o ile tylko zgodzimy się na ich pomoc...
 
ZOBACZ DZIAŁ ANIELSKI W CZARYMARY.PL >>
A teraz wróćmy na ziemię z anielskich przestworzy :), ale nie tak daleko, bo do tematu, który harmonijnie łączy ducha i ciało, naszą duchowość i seksualność.
Zapraszamy Cię na najbardziej ekscytujący festiwal roku!
I Festiwal Tantry i Seksualności w Polsce
"Seks, Miłość, Duchowość"

7-16 czerwca 2013
Ośrodek "Tu i Teraz", Nowe Kawkowo
Czy chcesz nauczyć się przeżywania głębokiej miłości i seksualności?
Czy chcesz wzbogacić swoje życie seksualne?
Czy chcesz nauczyć się odczuwać prawdziwą bliskość z ukochaną osobą?

Jeśli tak, to zapraszamy na spotkanie z Tantrą –  łączącą seksualność, rozwój osobisty i duchowość. Zajęcia poprowadzi 18 najlepszych nauczycieli z zagranicy i z Polski! Podczas 10 dni Festiwalu będzie można wziąć udział w warsztatach 2-dniowych, warsztatach 4-godzinnych, wykładach i prezentacjach oraz ceremoniach, rytuałach, koncertach, pokazach i imprezach tanecznych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O I FESTIWALU TANTRY I SEKSUALNOŚCI >>
Pozdrawiamy serdecznie,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.plSklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2