Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Opanuj sztukę kreatywnego myślenia!

Jest jeden organ naszego ciała, na badanie którego przeznacza się ogromne sumy pieniędzy, a mimo to wciąż pozostaje nieodgadniony. Nasz mózg wciąż wprawia w zdumienie nawet najbardziej doświadczonych naukowców.

 

Sztuka kreatywnego myślenia

Czy wiedziałeś, że niepokój, depresja oraz stłumione emocje "otumaniają" mózg i sprawiają, że szybciej się starzeje? Można go jednak wyćwiczyć, tak aby znajdował się w zrelaksowanym, twórczym stanie kreatywnego myślenia przez cały czas.

Dr James Hardt opatentował technologię neurofeedbacku fal mózgowych, nazywaną Procesem Biocybernaut, która pozwala odwracać procesy starzenia mózgu i wywołuje zmiany w sposobie myślenia i kreatywności, dzięki zwiększeniu aktywność fal alfa. Opisuje to w książce Sztuka kreatywnego myślenia.

Według dr. Hardta zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z możliwości naszego mózgu, gdyż korzystamy jedynie z dwóch z pięciu dostępnych rodzajów fal mózgowych. Posiadanie większej ilości fal alfa otwiera serce na radość, miłość i spokój, podwyższa IQ, zmniejsza lęk oraz poprawia zdolność Kreatywnego Myślenia.
Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat?
 
ZOBACZ KSIĄŻKĘ SZTUKA KREATYWNEGO MYŚLENIA >>
W każdym wieku warto dbać nie tylko o swoją kondycję fizyczną, ale też o nasz mózg. Dzięki poradnikowi Trening mózgu poznasz techniki na poprawę pamięci, koncentracji i ogólnego samopoczucia. W bestsellerowej książce Nowe siano w głowie? Instrukcja obsługi mózgu znajdziesz mnóstwo ćwiczeń, porad praktycznych i nowych metod uczenia się. Młody umysł w każdym wieku podpowie Ci naturalne sposoby odkrywania największego potencjału mózgu, najbardziej skomplikowanego i tajemniczego narządu naszego ciała.
Trening mózgu
ZOBACZ >>
Siano w głowie?
ZOBACZ >>
Młody umysł w każdym wieku
ZOBACZ >>
Podniesienie sprawności mózgu jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby Ci się wydawać!
Zobacz więcej motywujących poradników:
 
MOC UMYSŁU W CZARYMARY.PL >>
Wyrocznia Wizji
Zapewniam Cię, że również trenujesz swój umysł, jeśli pracujesz z kartami Tarota, medytujesz albo praktykujesz magię rytualną!

Wyobraźnię wspaniale pobudza twórczość Ciro Marchettiego, autora  Pozłacany Tarot, Tarot Snów i Boski Tarot. Stworzył on także talię, która nie tyle jest Tarotem, co wyrocznią – Wyrocznię Wizji. Na jej 52 pozłacanych na brzegach kartach wciąż widać charakterystyczny styl ich autora – dbałość o detale i głębię kolorów oraz niesamowity klimat, który odczuwamy przy wkraczaniu do świata wizji. Zapraszam, przeczytaj jej recenzję na CzaroMarowym Blogu >>
 
Dobrze rozwinięta wyobraźnia jest bardzo pomocna w codziennym życiu. Umysł, który sprawnie posługuje się zarówno logiką, jak i wyobraźnią, jest bardziej twórczy, widzi sprawy na wielu płaszczyznach, jest otwarty na nowe rozwiązania.
ZOBACZ WYROCZNIĘ WIZJI >>
W niektórych rytuałach magicznych korzystamy z przedmiotów, które mają dla nas szczególne znaczenie: pomagają w kierowaniu naszą wewnętrzną mocą, stwarzają nastrój uświęcenia, a ich głównym celem jest pogłębienie skupienia.
Pieczęć Magiczna
Do takich narzędzi rytualnych pomagających w skupieniu się na magicznej intencji należą pieczęcie woskowe, dostępne w trzech wzorach i kolorach dołączonego w zestawie laku: czerwona Pieczęć Magiczna, fioletowa - Wiccańska i zielona - Celtycka.

Teraz do każdej zamówionej pieczęci dołączamy instrukcję z przykładowymi zastosowaniami pieczęci woskowych w magii. Mam nadzieję, że staną się dla Ciebie źródłem inspiracji w Twoich rytuałach. Sprawdź również, jak pieczęć sprawdza się w praktyce na naszym CzaroMarowym Blogu >>
 
ZOBACZ WIĘCEJ MAGICZNYCH AKCESORIÓW >>
Pozdrawiamy ciepło,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl
CM na Facebooku
CM na Facebooku
CM na Google+
CM na Google+
Blog CM
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2