Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy czeka nas słoneczny kataklizm?

Czy czeka nas słoneczny kataklizm?
Zobacz wiadomość w przeglądarce >>
CzaryMary.pl - Profesjonalny Sklep Ezoteryczny

Dzień dobry!
Chociaż Słońce jest najbliższą nam gwiazdą, nadal nie wiemy zbyt wiele o jego tajemnicach. Bez Słońca niemożliwe byłoby życie na naszej planecie w postaci, którą znamy, ale czy zastanawiałeś się kiedyś nad długofalowym wpływem Słońca na losy Ziemi i nasze życie? Czy czeka nas słoneczny kataklizm, a jeśli tak, jak mamy się przed nim ochronić?

"Książka musi być jak topór, by rozrąbać zamarznięte w nas morze".
Franz Kafka
Słoneczny kataklizm
Książka Słoneczny kataklizm Josepha Lawrence'a daje zupełnie nowe wyobrażenie na temat potencjalnego zagrożenia, które kryje się za wybuchami na Słońcu - mogą one doprowadzić do zniszczenia bądź znacznego uszkodzenia świata, który znamy. W Słonecznym kataklizmie znajdziesz:
  • szczegółową analizę związku i wpływu Słońca na Ziemię;
  • spojrzenie na historię Ziemi z punktu widzenia zmiennej aktywności słonecznej;
  • prognozę skutków wielkich burz słonecznych dla współczesnego świata;
  • fascynujące historie wybuchów na Słońcu.
PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI >>
We fragmencie książki przeczytasz o hipotezie kapryśnego Słońca. Joseph używa błyskotliwego języka, przedstawia przystępne informacje i fascynujące opowieści, więc książka Słoneczny kataklizm jest nie tylko mądrą, ale i fascynującą lekturą.
Słoneczny kataklizm
O ile jeszcze sto lat temu wybuch na Słońcu mógł co najwyżej uszkodzić sieć telegraficzną, o tyle dzisiaj może doprowadzić do ogólnoświatowego paraliżu na niewyobrażalną dotąd skalę. Opowieść Josepha pokazuje, jak przy użyciu dostępnych narzędzi i technik stworzyć system zabezpieczenia naszej egzystencji przed nadchodzącym kataklizmem.
Przekonaj się, że nasza przyszłość jest w dużo większym stopniu zależna od kaprysów Słońca, niż nam się początkowo wydawało.
ZOBACZ KSIĄŻKĘ SŁONECZNY KATAKLIZM >>
Książka Słoneczny kataklizm nie jest opowieścią o końcu ludzkości, jedynie uświadamia nam zagrożenie oraz pokazuje, w jaki sposób powinniśmy sobie z nim poradzić. Dziś przedstawiam Ci bowiem sposoby, na to jak uporać się z problemami wtedy, gdy odczuwasz zagubienie i smutek w swojej duszy.
Zdarzają się w życiu chwile, gdy potrzebujemy pocieszenia, rady czy wskazówki. W takich momentach pomocą służą inspirujące przesłania kart wyroczni, zachwycające swoją grafiką oraz pełne pociechy talie kart anielskich. Przypominają nam one, że na naszej drodze nie jesteśmy pozbawieni mądrego i pełnego miłości wsparcia.
Wyrocznia Kuan Yin
ZOBACZ >>
Anielska terapia
ZOBACZ >>
Wyrocznia Niebieskiego Anioła
ZOBACZ >>
Karty Archanielskie
ZOBACZ >>
Mądrość Złotej Ścieżki
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2