Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zapraszamy na spotkanie z HERMANNEM SCHEREREM

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z niezwykłym człowiekiem

HERMANNEM SCHEREREM

Hermann Scherer

POZNAJ Hermanna Scherera - jednego z najlepszych europejskich mówców i ekspertów biznesu, który w swoich wystąpieniach porusza problemy rozwoju osobistego, sukcesu w biznesie oraz inteligencji szansy. Jeśli akurat nie jest zajęty zapraszaniem amerykańskiego prezydenta na kolację, pisze książki lub angażuje się w działalność charytatywną.

SPRAWDŹ jego profesjonalizm. Co roku Hermann Scherer otrzymuje za swoją działalność ponad 30 nagród i wyróżnień. Wystąpił już ponad 2 000 razy przed publicznością liczącą łącznie 500 000 słuchaczy. Napisał 42 książki, które zostały przetłumaczone na 18 języków, a na jego temat ukazało się ponad 1 000 informacji prasowych. Jego lista referencyjna liczy więcej niż 3 000 firm.

WEŹ UDZIAŁ w jednym z dwóch zaplanowanych wystąpień. Pierwsze odbędzie się 15 maja 2013 r. w Warszawie, w Pałacu Lubomirskich - siedzibie Business Centre Club, o godz. 18:00. Drugie 16 maja 2013 r. w Katowicach, w Hotelu Qubus o godz. 18:00. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rejestrowanie się telefonicznie lub poprzez e-mail. Zapraszamy!

www.hermannscherer.pl

Hermann Scherer jest autorem ksiażki Dzieci szczęścia, w której dzieli się z czytelnikami swoim doświadczeniem. Główna teza tej książki głosi, że szczeście powstaje w naszych sercach i umysłach, że jest kwestią twórczego nastawienia, dostrzegania możliwości i odwagi podążania za naszymi odkryciami. Dzieci szczęścia
 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2