Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Niewiarygodne! Już jutro wiosna, święto Ostara

Chociaż trudno w to uwierzyć, patrząc na pogodę za oknem, na 20 marca przypada Święto Wiosny - równonoc wiosenna, celebrowana przez wiccan jako Ostara. By móc tak jak oni zharmonizować swoje życie i poczuć energię natury, zapoznaj się z naszym nowym tytułem, który łączy filozofię Wschodu z założeniami fizyki kwantowej. Ten proces uzdrawia!
 
 

Proces, o którym mowa, dr Frank J.Kinslow nazwał Synchronizacją Kwantową, i szczegółowo opisał go w książce
Synchronizacja Kwantowa jest techniką uzdrawiania, która pozwoli Ci sprostać wszelkim wyzwaniom, dotyczącym Twoich finansów, związków, a nawet nawyków jedzenia czy spania. Odkryjesz także sposoby na radzenie sobie ze złością, negatywnym myśleniem, fizycznym bólem i emocjonalną izolacją.
Sekret Kwantowego Życia

Synchronizację Kwantową praktykować może każdy, jest bardzo prosta i nie  wymaga żadnego wcześniejszego treningu. A na efekty nie trzeba będzie długo czekać - dzięki niej osiągniesz wewnętrzny spokój i harmonię. Wypróbuj ją, a sam siebie zaskoczysz tym, jak szybko ten proces zacznie działać!
Zestaw książek dr. Franka J.Kinslow Książka Sekret Kwantowego Życia jest drugą, po Sekrecie Natychmiastowego Uzdrawiania, książką dr. Franka Kinslowa, która szerzej traktuje o niezwykłej metodzie Synchronizacji Kwantowej, daleko wykraczając poza uzdrawianie fizycznych dolegliwości.
.

Wracając do tematu harmonii z naturą, 20 marca nastąpi równonoc wiosenna. Obchodzimy wówczas Święto Wiosny, a wiccanie - jeden z sabatów zwany Ostarą. Więcej informacji na ten temat przeczytasz na naszym CzaroMarowym Blogu. Jeśli interesują Cię wierzenia i praktyki wiccańskie, wprowadzi Cię w nie książka Wicca - Religia czarownic, zaś Magia domowa podpowie Ci, jak zharmonizować swoje cztery kąty z rytmem i energią natury. W CzaroMarowej ofercie znajdziesz również szeroki wybór świec oraz ziół do magii.
Wicca - Religia czarownic
 
Świece do magii Zioła Magia domowa
 


Wraz z nadejściem wiosny - dokładnie w pierwszy dzień tej pory roku - pojawi się książka Wiosna w Kuchni Pięciu Przemian!
Niech wiosna zagości na Twoim talerzu -
poczuj jej świeżość w swoim ciele i duszy!

 

 

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2