Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy wiesz, czym jest coaching duszy?

Świeży powiew wiosny czuć już w powietrzu. Może więc czas zabrać się za równie odświeżające wiosenne porządki? Co powiesz na uporządkowanie swojej duszy? Bo jak nie teraz, to kiedy?

Książka Denise Linn Soul Coaching, czyli Coaching duszy to program, dzięki któremu w 28 dni oczyścisz się z mentalnego i emocjonalnego bałaganu. Usłyszysz komunikaty płynące z Twojej duszy. Soul Coaching to bowiem duchowa podróż podzielona na cztery etapy.
Jeden tydzień poświęcony jest jednemu żywiołowi: pierwszy Powietrzu i oczyszczaniu z mentalnych zanieczyszczeń, drugi Wodzie  i budowaniu połączenia ze swoim emocjonalnym ja, kolejny Ogniu i oczyszczaniu Twojego duchowego ja z cienia, a ostatni Ziemi i wzmocnieniu Twojej strony fizycznej.
Każdy dzień programu zawiera zestaw zadań do wykonania i odpowiednią afirmację. Dzięki nim zwolnisz szalone tempo życia, zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i dostrzeżesz własne potrzeby.
Soul Coaching

ZOBACZ KSIĄŻKĘ SOUL COACHING >>

Pokochasz i zaakceptujesz siebie. Zobaczysz, jak miłość, wewnętrzny spokój
i radość emanują z Ciebie na świat i innych ludzi.
CzaroMarowe aktualizacje i nowości

Dieta dr Budwig Jeśli bliskie są Ci tematy dotyczące zdrowia, zainteresuje Cię również nowa książka w naszej ofercie: Dieta dr Budwig, która opiera się na oleju lnianym jako skutecznym środku w przeciwdziałaniu wielu chorobom, a także poradnik Postaw na zdrowie Andrzeja Janusa, znanego dzięki książce Nie daj się zjeść grzybom Candida. Postaw na zdrowie

W naszej ezoterycznej ofercie mamy także - specjalnie dla fanów Ciro Marchettiego, autora wspaniałych talii, jak Boski Tarot czy Pozłacany Tarot czy Tarot Snów - nową talię jego autorstwa: Wyrocznia Wizji, do której dołączona jest książka w języku polskim. Miłośnikom aniołów polecam talię Blue Angel Oracle, piękne karty dedykowane Michałowi Archaniołowi. Wśród naszych nowości znajdziesz takie cudeńka, jak zegar dla prawdziwej czarownicy, a także wiszące świeczniki w oryginalnych kształtach:

Wyrocznia Wizji Zegar Czarownicy Świecznik wiszący Blue Angel Oracle

ZOBACZ WIĘCEJ CZAROMAROWYCH NOWOŚCI >>

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2