Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Akademia Życia / Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich 1-3.03.2013

Akademia Życia Wrocław oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na warsztat
Rebirthing czyli jak uruchomić przepływ swojej energii życiowej
prowadzi Paweł Trzciński i Jacek Borowicz
1 marca: otwarte spotkanie, 2-3 marca warsztaty, Wrocław
 
 
Wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem technik oddechowych w pracy nad własnym rozwojem zapraszamy na dwudniowe warsztaty psychoedukacyjne pt. „Rebirthing czyli jak uruchomić przepływ swojej energii życiowej”. Rebirthing (ang. „odradzanie”) jest drogą rozwoju osobistego, w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie. Przyjęta w Rebirthingu metoda pracy z oddechem pozwala zarówno na osiąganie bezpośredniego pozytywnego skutku w postaci głębokiej relaksacji, ale także na nawiązanie kontaktu z emocjami oraz na rozpoznawanie i zmianę nieuświadomionych do tej pory wzorców myślenia warunkujących nasz stosunek do siebie samych, innych ludzi i całego naszego życia.
 
Zapraszamy też na SPOTKANIE OTWARTE, na którym zostanie zaprezentowana ogólna informacja o metodzie rebirthingu. Spotkanie odbędzie się 1.03.2013 r. (piątek) w godzinach 18.00 – 20.00 w Wegedajni - Księgarni - Kawiarni NALANDA, pl. T. Kościuszki 12. Wstęp wolny.
 
Warsztat poprowadzi:
Paweł Trzciński - rebirther rejestrowany, prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), współpracownik Akademii Życia pracujący z metodą rebirthingu od 1986 roku, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA, twórca muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej.
przy współpracy Jacka Borowicza, od 1989 r. współtwórcy i wieloletniego animatora wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), pedagoga myślenia twórczego, wykładowcy Podyplomowego Studium Technik Relaksacyjnych (AWF Wrocław), na co dzień także nauczyciela akademickiego (Uniwersytet Wrocławski) oraz trenera umiejętności społecznych w biznesie.
 
Zapisy: rebirthing.wroclaw@gmail.com
 
Pełna informacja: http://www.bcd.com.pl/Workshops/166.aspx
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!