Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Pomaluj swoje życie ulubionym kolorem

Trudno wyobrazić sobie świat bez kolorów. One otaczają nas wszędzie, widzimy je na każdym kroku. I nie tylko pełnią w naszym życiu funkcję dekoracyjną, lecz pod wieloma względami wywierają na nas silny wpływ. Większość z nas nie wie zbyt wiele o korzyściach, jakie płyną ze świadomego stosowania koloru. A tymczasem każda barwa wibruje energią, która może poprawić jakość naszego życia.


Louise L.Hay, autorka wspaniałego poradnika Możesz uzdrowić swoje życie, w książce Kolory i liczby powiązała wibracje kolorów z numerologią.

Każdej liczbie przypisany jest kolor. Zgodnie z zasadami numerologii, z każdym dniem, miesiącem i rokiem zmieniają się wibracje liczb i odpowiadające im kolory. Autorka pokazuje, jak możemy poprawić jakość naszego codziennego życia, otaczając się kolorami, które najlepiej harmonizują z naszymi osobistymi wibracjami w danym dniu.
Dodatkowo Louise L.Hay do wszystkich dni osobistych dodała afirmacje, które - wypowiadane rano - przygotują Cię do nowego, radosnego dnia, wypełnionego nauką i rozwojem.
Kolory i liczby -Louise L.Hay

Magia koloru dla
            początkujących - Richard Webster Za pomocą kolorów możesz przyciągnąć szczęście, wyleczyć chorobę, zmniejszyć stres, stworzyć pozytywne relacje i nastrój w domu, poradzić sobie z depresją i rozwiązać nurtujące Cię problemy. Dzięki książce Magia koloru dla początkujących Richarda Webstera poznasz wskazówki, jak wykorzystać potęgę barw, aby poprawić jakość swojego życia.
Bransoletka czakramów Kolory wpływają na nasz nastrój, poziom energii, kreatywność i ogólne samopoczucie. Biżuteria w kolorach siedmiu czakr - bransoletka, kolczyki czy naszyjnik czakramów - nie tylko zdobi, ale również harmonizuje nasze energie. Kolczyki czakramów
 


Wibracje w naszym otoczeniu w prosty sposób możemy zmieniać dzięki kolorowym świecom.  W CzaroMarowej ofercie znajdziesz świece barwione w całości, w wielu rozmiarach i o różnych wzorach. Oddziaływanie poszczególnych kolorów świec możesz sprawdzić w artykule: Znaczenie kolorów świec.

Świeca czakralna Świeca z wosku zielony kot Świeca czerwona Zestaw 10 kolorowych świec i podręcznika do magii świec


A więc... Jakiego koloru wibracją chciałbyś się otoczyć?

ZOBACZ ŚWIECE Z KOLOROWEJ PARAFINY
ORAZ ŚWIECE Z WOSKU PSZCZELEGO

 

Heksagram unikursalny
            pozłacany Na koniec zapraszam Cię do działu CzaroMarowych nowości. Wśród nich pojawił się nowy wzór amuletu: heksagram unikursalny w dwóch wersjach - srebrnej i pozłacanej. Prezentuje się wspaniale.

Heksagram unikursalny
            srebrny


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2