Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop chiński na Rok Wodnego Węża

Rok Wodnego Węża będzie trwał od 10 lutego 2013 r. do 30 stycznia 2014 r.

Życzymy wielu sukcesów w roku Wodnego Węża!

Sprawdź, co Cię czeka!


Jeśli nie wiesz, jakim jesteś znakiem w astrologii chińskiej, sprawdzisz to w artykule Znaki zodiaku według astrologii chińskiej:

JAKIM CHIŃSKIM ZNAKIEM ZODIAKU JESTEM?

Szczur

Będziesz osłabiony w swej naturalnej konsekwencji w działaniu i niezależności. Jednak Woda z roku Węża intelektualizuje cię i zwiększa dbałość o własny rozwój. Użyj tej energii do zwiększenia swej konsekwencji w działaniu.

Przestroga: nie upieraj się przy niezależności, to nie jest rok na działania wywrotowe.

Porada: skorzystaj z czasu i zadbaj o poszerzenie kompetencji, ucz się i rozwijaj.

 

Bawół

Ogień Węża zaostrzy twoją naturalną chęć dominacji nad innymi, zwłaszcza w sprawach tradycyjnych czy postaw religijnych. Woda z Niebios spowoduje zwiększenie twej podatności na sugestie otoczenia, ale i zwiększy efektywność twego działania.

Przestroga: unikaj konfliktów, zwłaszcza w sprawach dla ciebie fundamentalnych, powściągnij chęć dominacji.

Porada: słuchaj innych co mają do powiedzenia, niech to będzie inspiracją do zwiększenia efektów twojej pracy w każdym tego słowa znaczeniu.

 

Tygrys

Po trzech chudych latach Tygrys nareszcie odetchnie pełną piersią. Jedyny kłopot – trzeba szczególnie zadbać o zdrowie. Wąż doda ci sił, uzbroi w gotowość do działania. Niebiańska Woda da otwartą głowę na nowe pomysły, głównie zasłyszane.

Przestroga: uwaga na zdrowie! Nie dramatyzuj niepotrzebnie.

Porada: zażywaj więcej ruchu, zahartuj się, korzystaj z okazji, bądź obiektywny i mniej porywczy, działaj!

 

Zając

Dwa kiepskie lata za tobą. W tym roku będziesz mieć zmniejszone panowanie nad emocjami, uznasz też wyższość zabawy i uznania w oczach innych nad szarą rzeczywistością. Woda przyniesie zaś większą sprawność intelektualną, zwłaszcza gdy potrzeba utartych sposobów działania.

Przestroga: uwaga na samouwielbienie i poczucie wyższości, to nie przynosi korzyści w dłuższej perspektywie.

Porada: skorzystaj z sił natury i zadbaj o rozwój intelektualny, to czas na naukę.

 

Smok

Będzie rozsadzać cię energia i chęć do działania – nic dziwnego, gdyż poprzedni rok należał do – delikatnie mówiąc – nietęgich. Woda spowoduje, że złagodniejesz dla otoczenia, co przysporzy ci zarówno przyjaciół, jak i pochlebców.

Przestroga: pohamuj agresję, nawet jeśli masz rację; nie działaj z nadmiernie niepotrzebną siłą.

Porada: bądź inspiracją dla innych, olbrzymi ładunek energii jaki dostaniesz w tym roku staraj się wykorzystać jak najmądrzej.

 

Wąż

To niestety nie będzie rok z fajerwerkami. Posadowienie się Jowisza na Wężowym Tronie zawsze niesie ze sobą jak najbardziej realne zagrożenia, zwłaszcza zdrowotne i wypadkowe. Mimo to poczujesz chęci do działania, ukierunkuj je roztropnie, ufaj sobie i własnej intuicji. Woda będzie powodować, że staniesz się niedostępny, a twoje działania będzie cechować dociekliwość. Będzie też łatwiej ci usuwać przeszkody.

Przestroga: uwaga na zdrowie! Pohamuj zazdrość i podejrzliwość, otwórz się na innych.

Porada: bądź praktyczny, ciężko nad sobą pracuj, hartuj się, dobrze się odżywiaj; pamiętaj, że dobry rok dopiero przyjdzie, kiedy ten się skończy

 

Koń

Ogień Węża da ci moc stawania się jeszcze większą indywidualnością, niż to odczuwasz na co dzień. Większość twych cech zostanie naturalnie wzmocniona. Niebiańska Woda uwypukli zaś twą charakterystyczną zmienność, być może odkryjesz w sobie nowe pokłady poczucia humoru, w tym roku masz szansę stać się salonowym lwem i duszą towarzystwa.

Przestroga: uwaga na samozadowolenie i własny interes, te cechy mogą zniweczyć korzystny wpływ sił roku Węża, nie przeholuj z imprezami.

Porada: bądź szczególnie cierpliwy w każdej dziedzinie życia, dużo uśmiechu i otwartość na sprawy innych pomogą bezbłędnie przepłynąć przez ewentualne rafy stawiane przez Niebiosa.

 

Koza

Ten rok u Kozy może powodować nadmierne dramatyzowanie, przesadne granie, podejście ambicjonalne do każdego przedsięwzięcia. Woda zaś znacząco ułatwi kontakty z ludźmi, co przy powyższym może przysporzyć przyjaciół i pomocnych ludzi.

Przestroga: hamuj agresję i nie pozwól, by ambicja zniweczyła najlepsze wysiłki; nie dramatyzuj.

Porada: skorzystaj z pojawiających się wokół ciebie życzliwych ludzi; dobre kontakty z ludźmi przysporzy ci popularności, która przyda się, gdy powściągniesz ambicje; mierz siły na zamiary.

 

Małpa

Zastrzyk energii z roku Węża przyda się zwłaszcza po nieprawdopodobnej huśtawce nastrojów roku Smoka. Ni stąd, ni zowąd obudzą się w tobie instynkty przywódcze, a celem życia stanie się doznawanie radości. Będzie ci łatwiej porozumieć się z ludźmi, a twoje zdolności aktorskie uwypuklą się i ułatwią dostosowanie do danej życiowej sytuacji.

Przestroga: uwaga na zdrowie! Nie przeholuj z byciem wodzem.

Porada: ćwicz siłę woli, wykorzystaj przyjazne do ciebie nastawienie otoczenia, radość osiągaj bez wspomagaczy (używki itp.).

 

Kogut

Ogień prawdziwie cię rozświetli i może uczynić wręcz gwiazdą na salonach. Trafić się może awans czy wręcz oferta posady o szerokich kompetencjach. Dzięki Wodzie Yin tego roku postawi twemu umysłowi zadanie powstrzymania emocji na rzecz rozwoju intelektu. Być może nawet odkryjesz w sobie żyłkę do niekonwencjonalnej medycyny.

Przestroga: wystrzegaj się bycia fanatykiem kiepskich pomysłów, myśl trzeźwo.

Porada: bądź przywódcą a nie dowódcą; ćwicz umysł, rozwiązuj łamigłówki, odkryj na nowo sztukę, poszerzaj horyzonty myślowe.

 

Pies

Pies musi otrząsnąć się i wylizać rany po fatalnym wręcz roku Smoka. Choć trzeba przyznać, że gdy w znaku roku występuje ogień (Wąż), Pies odbiega od ideału bycia najsympatyczniejszym chińskim znakiem. Woda jednak nada mu inteligencji i szczególną błyskotliwość, co trzeba mądrze w tym roku wykorzystać.

Przestroga: pracuj nad byciem miłym i uśmiechniętym, choć potrafisz to od dziecka; uwaga na stany depresyjne, głownie spowodowaną brakiem ufności

Porada: ufaj własnej inteligencji i jej sygnałom, miej więcej litości dla przeciwników i ewentualnych wrogów

 

Świnia

Na Wschodzie uważa się, że znak przeciwny do znaku, w którym jest Wielki Książę Jowisz ma jeszcze trudniej. Tutaj występuje taka sytuacja, gdyż Świnia jest w opozycji do Węża. Tak więc największą przestrogą jest zagrożenie zdrowotne! Mimo to Wężowy Ogień doda ci niezwykłej odwagi, poczujesz moc osiągania rzeczy wcześniej nieosiągalnych. Natomiast Woda nada ci cech dyplomaty, a także wyzwoli instynkt, pozwalający dotrzeć do wnętrza innych.

Przestroga: uwaga na zdrowie! Odwaga to nie głupota, nie zapominaj o tym! Nie manipuluj innymi, zwłaszcza przyjaciółmi.

Porada: dbaj o zdrowie, ćwicz, hartuj się, odżywiaj zdrowo; staraj się nieść pomoc innym bezinteresownie;


Prognozę opracował:

Wojciech Jęchorek

Mistrz Praktyki Feng Shui

Członek Zwyczajny International Feng Shui Association w Singapurze

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2