Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaroMarowe pomysły na Walentynki

14 luty - dzień w samym środku zimowego miesiąca, który jednak rozgrzewa serca wszystkich zakochanych. Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na Walentynki wspólnie spędzone z ukochaną osobą, sprawdź nasze propozycje!


Tradycją Walentynek jest przesyłanie naszym ulubionym i ukochanym osobom  pocztówek lub liścików z romantycznym wyznaniem. Zgodnie z tradycją, walentynkowe kartki powinny być anonimowe, podpisane: Twoja Walentynka lub Twój Walenty. Przygotowując kartkę ze swoim wyznaniem stwórz z tego własny magiczny rytuał.

1. Zapal czerwoną świecę, pozwól jej przez kilka minut oczyścić energetycznie pomieszczenie, w którym będziesz pracować.
2. Tworząc walentynkę dla bliskiej osoby myśl o tym, by wszelkie pozytywne uczucia do niej przeniosły się na Twoją pracę. Ozdób kartkę symbolami, które najbardziej Ci odpowiadają, a jednocześnie łączą się z miłością, czułością, przywiązaniem, jak tradycyjne serduszka, ale i pary ptaków czy słodkich kociaków. Nie ograniczaj się jednak tylko do tego, tak naprawdę kartka ma za zadanie przekazać Twoje uczucie dla drugiej osoby, a jakie ono jest - sam wiesz najlepiej!
3. Kiedy skończysz, przeciągnij swoją walentynkę nad płomieniem świecy, weź ją w obie dłonie w myślach pieczętując zaklęte w niej uczucia i wyrażając prośbę, by zostały odwzajemnione.


Przygotuj samodzielnie talizman dla swojego partnera. Potrzebujesz do tego kwarcu różowego - kamienia miłości, czy to pojedynczego kamyczka czy też w postaci wisiorka.

1. Zapal czerwoną świecę.
2. Obmyj pod chłodną bieżącą wodą kwarc różowy - oczyści go to z wszelkich energetycznych zanieczyszczeń, w tym energii innych ludzi, którzy z nim wcześniej mieli kontakt.
3. Połóż kwarc różowy przy zapalonej świecy na kilkanaście minut. Następnie weź kamień bądź wisiorek w dłonie, przyłóż do swego serca i przelej w niego uczucie miłości do swojego partnera. Poproś, by czuł on Twoją miłość zawsze, gdy dotknie go dłonią.
4. Na tym możesz skończyć swe działanie i schować talizman do ochronnego woreczka, by tylko Twój partner miał kontakt z talizmanem.

Możesz dodatkowo czerwonym lakierem do paznokci narysować na kamieniu runę Gebo, która umacnia i harmonizuje związki. Po tym, jak lakier wyschnie, schowaj talizman do ochronnego woreczka.

Jeśli wolisz, możesz skorzystać z gotowych już talizmanów, np. z Kamienia Harmonii w Miłości. Na kwarcu różowym zostały wygrawerowane na nim runy, które zapewnić mają harmonię w Twoim związku.

Na walentynkowy prezent odpowiednie są wszystkie rodzaje biżuterii. Z CzaroMarowej oferty amuletów i talizmanów wybierzesz nie tylko pięknie wyglądajacą ozdobę, która wciąż będzie przypominała o Twoim uczuciu partnerowi, będzie również talizmanem, który zapewni ochronę czy powiedzenie. A przecież zależy nam na szczęściu i pomyślności ukochanej osoby!Masz wiele wspaniałych pomysłów na wspólne spędzanie czasu z ukochaną? Zaplanuj dla niej nie tylko Walentynki, ale też wiele wspaniałych momentów na cały 2013 rok! Pomoże Ci w tym CzaroMarownik 2013. Kalendarz Magiczny.

1. Na wewnętrznej stronie okładki CzaroMarownika zapisz coś od serca specjalnie dla niej - będzie zawsze widziała Twoją dedykację, gdy tylko sięgnie po swój Kalendarz Magiczny!

2. Dodatkowo rozpisz w jej CzaroMarowniku swoje propozycje na przyszłe, wspólne spotkania: wyjście do kina, pizzerii, na tańce, spacer, wyjazd za miasto, na tańce, przygotowaną przez Ciebie kolację przy świecach, relaksacyjny masaż... Z pewnością ją bardzo pozytywnie zaskoczysz!

3. Zanotuj wszystkie wspólne plany we własnym kalendarzu, abyś nie zapomniał o tym, co obiecałeś dla ukochanej!


Poniżej znajdziesz propozycje dla par, które łączy również miłość fizyczna.

Wszyscy wiemy, że akt miłości pomiędzy mężczyzną a kobietą to zdecydowanie coś więcej niż czynność prokreacyjna. Talia miłości. Seksprzewodnik dla par, składająca się z 52 kart, znakomicie urozmaici każdy związek, i to nie tylko w Walentynki! Na każdej karcie znajdziesz ilustrację innej pozycji, jej szczegółowy opis i korzyści dla obojga partnerów. Jak możecie skorzystać z Talii miłości?

Talia miłości 1. Wybierz kilka kart z pozycjami, na które masz największą ochotę, włóż do koperty i wręcz partnerowi, by wybrał z nich te, które chciałby również wypróbować.
2. Rozłóż wybrane karty w mieszkaniu, by zasugerować drugiej osobie na co i gdzie masz ochotę.
3. Wrzuć wybraną kartę do torby partnera, by uchylić rąbka tajemnicy, co go czeka wieczorem.
4. Talia możecie wyciągać jedną kartę na tydzień, by rozkoszować się nowymi pozycjami przez cały rok.

Poręczny format kart sprawi, że będziecie mogli mieć je zawsze przy sobie bądź też bez trudu ukryjecie je w miejscu znanym tylko Wam dwojgu.

Nic nie powinno stać na przeszkodzie temu, byś wspólnie z partnerem wykonać magiczny rytuał. W Walentynki skuś się, by powiązać go z magią seksualną. Możesz podrzucić partnerowi do przeczytania książkę Magia seksualna dla początkujących.

1. Wybierz wcześniej z książki to, co chciałabyś wspólnie z partnerem zrobić w walentynkową noc. Magia seksualna ma wiele zastosowań, z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Was temat! Przykładowo możecie przygotować talizman o określonym działaniu, zaklęcie na dobrobyt, uzdrowienie czy po prostu - stworzyć magazyn energii do wykorzystania na przyszłość (tak, tak też można zrobić :)

2. Jeśli partner zwykle nie znajduje czasu na dodatkową lekturę, od razu pozaznaczaj mu karteczkami strony, które według Ciebie powinien przeczytać.
Magia seksualna dla poczatkujących

3. Najważniejsze według Ciebie zdania w książce zakreśl partnerowi dodatkowo, oczywiście, czerwoną kredką :) Nie powstrzymuj się również od dopisywania własnych uwag i wskazówek.

4. Włóż między strony książki dodatkową karteczkę z informacją, że w razie wątpliwości i dodatkowych pytań, pozostajesz do dyspozycji partnera!

Twój partner z początku być może zmiesza się Twoją propozycją, lecz nie powinien wątpić, że magia seksualna wyzwala dużą ilość energii, którą wspólnie możecie nakierować na wybrany przez was obojga cel. Ustalcie koniecznie, czy Twoje sugestie odpowiadają partnerowi, przygotujcie odpowiednie warunki i... działajcie! Niech Walentynki będą pierwszym dniem, w którym celowo i świadomie zaczęliście praktykować magię seksualną!

Życzymy Ci szczęścia w miłości!

 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2