Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zachcianki pod kontrolą

Dziś zapraszamy Cię na spotkanie z Twoimi emocjami. Jak pewnie wiesz, wszystkie emocje zawierają pozytywną lub negatywną energię. Mogą wprawiać Cię w euforię lub zadawać smutek. Niezależnie od tego każda emocja odciska swój ślad w Twojej świadomości, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Nowość, którą dziś polecamy, pokaże Ci, jak negatywne emocje uniemożliwiają osiągnięcie wymarzonego ciała. Dowiesz się też, co oznaczają Twoje zachcianki w sferze emocji.

 

Zachcianki pod kontrolą

Ciało człowieka dąży do utrzymania stanu optymalnej równowagi, w którym poziom zaspokojenia potrzeb fizycznych oraz duchowych będzie cały czas odpowiedni.

Stres, codzienne trudności, a także bagaż emocji, który dźwiga każdy z nas, sprawiają, że ta naturalna równowaga zostaje zakłócona. Z książką Doreen Virtue
Zachcianki pod kontrolą odkryjesz, że Twój apetyt „wie”, jaki rodzaj pokarmu pozwoli Ci odczuwać pożądane emocje lub przeniesie Cię na lepszy poziom energii, dzięki czemu chwilowo odczujesz wewnętrzny spokój.

Dowiesz się więc, że nie bez powodu w danej chwili masz ochotę na czekoladę, chipsy albo słodkie napoje. Pragniesz coś zjeść, żeby przynieść uspokojenie swoim emocjom. Dlatego zachcianki pojawiają się niespodziewanie i tak trudno im się oprzeć. Jeśli jednak uświadomisz sobie, dlaczego tak bardzo potrzebujesz kolejnego kawałka czekolady, stopniowo Twój apetyt się zmniejszy lub zniknie. Poczujesz, że odzyskujesz kontrolę nad własnym ciałem.

Doreen Virtue w książce Zachcianki pod kontrolą przedstawia metodę, dzięki której poznasz interpretację praktycznie każdej zachcianki żywieniowej. Jej motto, które pomogło wielu klientom, brzmi:

Nie skupiaj się na utrzymaniu masy ciała;
Lepiej skup się na utrzymaniu spokoju ducha”.

PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI
ZACHCIANKI POD KONTROLĄ >>

Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej na temat relacji pomiędzy problemami emocjonalnymi a skłonnością do objadania się, polecamy inną książkę Doreen Virtue Uzdrawianie duszy i ciała. Znakomita książka Inny Segal Sekretny język twojego ciała pomoże Ci z kolei odkryć, w jaki sposób emocje wpływają na zdrowie i jakie dolegliwości mogą powodować. Jeśli zależy Ci na tym, żeby utrzymać uwagę na utracie wagi, poznaj Kurs odchudzania, czyli 21 duchowych lekcji, dzięki którym Twoja świadomość skoncentruje się na chudnięciu. Sprawdź też w książce Anielska dieta, czy każdy rodzaj pokarmu sprzyja Twoim wibracjom.

Uzdrawianie duszy i ciała Sekretny język twojego ciała Kurs odchudzania Anielska dieta

ZOBACZ WIĘCEJ TYTUŁÓW O ODCHUDZANIU


Zapraszamy na kolejne inspirujące spotkania z duchową nauczycielką, pieśniarką i terapeutką pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach -
Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy na koncert
            Bądź miłością

Koncert BĄDŹ MIŁOŚCIĄ, medytacja, warsztaty, sesje
Uzdrawiająca Siła Dźwięku

w dniach 09-17 lutego w Warszawie

- 9 luty (sobota): Koncert BĄDŹ MIŁOŚCIĄ - jedyny w Polsce!
- 15 luty (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa)
- 16 luty (sobota): warsztat WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW
- 17 luty (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU

Shirlie Roden

Shirlie Roden jest piosenkarką i specjalistką pracy z dźwiękiem. Jej praca opiera się na świętych dźwiękach skupionych na czakrach. Jest autorką trzech wspaniałych płyt: Angels of Sounds, Grateful i Endless Love oraz książki Uzdrawianie dźwiękiem, w której pokazuje, jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SPOTKANIACH Z SHIRLIE RODEN


Zapraszamy!
 

Z pozdrowieniami,
Agnieszka Stankiewicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2