Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Przygotuj się na Wniebowstąpienie

Każda nasza myśl i emocja, każde nasze słowo i działanie jest wibracją. Ponieważ nasza planeta zwiększa tempo swojej wibracji, rozwój duchowy człowieka również uległ przyspieszeniu. Otrzymujemy pomoc od duchowych przewodników, dostrajamy się do energii anielskich, a to wszystko, aby zwiększyć postępy naszej duszy. Dzisiejsza nowość zachęca Cię, abyś dołączył w szeregi posłańców światła niosących przebudzenie dla Nowej Ery.


Żyjemy w czasach, w których mamy ogromne możliwości rozwoju duchowego. Z książki Nowe Światło na Wniebowstąpienie Diany Cooper dowiesz się o między innymi o Wyższych Czakrach, Wielkich Mistrzach i ich promieniach, Aniołach i Archaniołach oraz o sposobach pracy z nimi. Poznasz, czym są Monada, energia Mahatma czy komnaty wniebowstąpienia. Przede wszystkim jednak nauczysz się, jak oczyszczać i podwyższać swoje wibracje do takiego poziomu, by Twoja dusza wspierała swoim rozwojem wszystkie żyjące istoty. 

Nowe Światło na
            Wniebowstąpienie
Tytułowe Wniebowstąpienie wiąże się z oczyszczeniem naszych myśli i emocji, z podejmowaniem pełnego miłości działania dla najwyższego dobra. Wniebowstąpienie oznacza podniesienie naszych wibracji do poziomu Światła. I nie mówimy tu o uniesieniu Twego fizycznego ciała w niebiańskie przestworza :) - będziesz żył jak wcześniej, ale będziesz lśnił i promieniował wyższą wibracją, odczuwając radość, bezwarunkową miłość i jedność ze wszystkim.
 

Diana Cooper w książce Nowe Światło na Wniebowstąpienie zawarła tak wiele informacji, że trudno streścić je w krótkiej wiadomości. Jeśli zapragniesz zapoznać się z jej treścią, jestem pewna, że stanie się wspaniałym przewodnikiem na drodze Twojej duszy.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ
NOWE ŚWIATŁO NA WNIEBOWSTĄPIENIE

Jeśli szukasz wskazówek do nawiązania bezpośredniego i świadomego kontaktu ze swoimi duchowymi przewodnikami, znajdziesz je również w książce Richarda Webstera Anioły i duchowi przewodnicy. Talia kart Mistrzowie duchowi pomoże Ci utrzymywać połączenie z mistrzami duchowymi. A może chciałbyś wczytać się w pełne mądrości słowa Wniebowstąpionego Mistrza Saint Germain?  

Anioły i Duchowi
            Przewodnicy O alchemii Wyjawione tajemnice Mistrzowie duchowi

ZOBACZ WIĘCEJ TYTUŁÓW O ROZWOJU DUCHOWYM


Zapraszamy na kolejne inspirujące spotkania z duchową nauczycielką, pieśniarką i terapeutką pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach -
Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy na koncert
      Bądź miłością

Koncert BĄDŹ MIŁOŚCIĄ, medytacja, warsztaty, sesje
Uzdrawiająca Siła Dźwięku

w dniach 09-17 lutego w Warszawie

- 9 luty (sobota): Koncert BĄDŹ MIŁOŚCIĄ - jedyny w Polsce!
- 15 luty (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa)
- 16 luty (sobota): warsztat WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW
- 17 luty (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU

Shirlie Roden

Shirlie Roden jest piosenkarką i specjalistką pracy z dźwiękiem. Jej praca opiera się na świętych dźwiękach skupionych na czakrach. Jest autorką trzech wspaniałych płyt: Angels of Sounds, Grateful i Endless Love oraz książki Uzdrawianie dźwiękiem, w której pokazuje, jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu.


 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SPOTKANIACH Z SHIRLIE RODEN


Zapraszamy!
 
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2