Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj swój Horoskop na Nowy Rok 2013

Witamy po raz pierwszy w Nowym Roku! Zapraszamy do poznania HOROSKOPU NA ROK 2013 dla Twojego znaku zodiaku. Zmiana kalendarza uświadamia nam, że czas płynie bardzo szybko, a do tego jedna trzecia naszego życia, a dla niektórych nawet jego połowa :) upływa w stanie błogiego snu. Jeśli wśród Twoich noworocznych postanowień znalazło się poznanie nowej techniki, która rozwinie Cię duchowo, zachęcamy do świadomego śnienia. Aby czas spędzony we śnie również rozwijał Cię duchowo!

ŚWIADOME ŚNIENIE
DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Mark McElroy

To należąca do Serii dla początkujących napisana z lekkością publikacja, która odkryje przed Tobą tajniki tej dziedziny. Dzięki dokładnym instrukcjom i praktycznym wskazówkom zaczniesz osiągać samoświadomość we śnie, a przedstawione w niej proste i skuteczne metody sprawią, że stanie się to zaledwie w 90 dni!

Świadome śnienie
Większość ludzi nie ma wpływu na swoje sny, są w pełni zdani na łaskę swojej nieświadomości. Inaczej jest w przypadku osób śniących świadomie, które dzięki naturalnym zdolnościom lub praktyce nauczyli się kontrolować swoje sny. W trakcie świadomego snu wiemy o tym, że śnimy i stajemy reżyserem naszego snu.

Dzięki umiejętności świadomego śnienia poradzisz sobie z sennymi koszmarami. Będziesz w stanie zasięgać porady u sennych przewodników, odwiedzać inne rzeczywistości, uzdrawiać samego siebie czy odkrywać swoje poprzednie wcielenia. Będziesz mógł ćwiczyć porozumiewanie się z innymi podczas snu.


Świadome śnienie dla
            początkujących

PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI
ŚWIADOME ŚNIENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Dzięki świadomemu śnieniu możesz zmienić sny w niezwykłe przygody oraz doświadczyć wszystkiego, czego zapragniesz, od latania po podróże w czasie! Rozwiniesz się także duchowo oraz rozwiążesz swoje codzienne problemy.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ
ŚWIADOME ŚNIENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Dołącz do osób śniących świadomie!Sprawdź, co przyniesie ze sobą Nowy Rok 2013
dla Twojego Znaku Zodiaku:


HOROSKOP NA 2013 ROK

 

Jeśli chcesz, by rok 2013 był wyjątkowy, poznaj:

CzaroMarownik 2013
- Twój Magiczny Kalendarz
.

Przekonaj się, że to coś więcej niż zwykły kalendarz z miejscem na notatki! To najlepszy poradnik, jaki możesz mieć swoich rękach, który zawiera magiczne wskazówki na każdy dzień, miesiąc i porę roku.

CzaroMarownik 2013 - Twój
            Kalendarz Magiczny


Życzymy samych pomyślnych wróżb na Nowy Rok 2013!

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2