Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Panna - Horoskop na cały rok 2013

Nadchodzący rok będzie dla Panien czasem kreatywności i zaoferuje możliwość sprawdzenia się w nowych rolach. Los podsunie Pannie wiele życiowych okazji, które trzeba będzie umiejętnie wykorzystać. Jeśli masz zamiar rozpoczynać poważne przedsięwzięcia, jak budowa domu, założenie rodziny, odkładany wyjazd, możesz z zapałem przystąpić do tych wyzwań, bo z pewnością wystarczy Ci sił i umiejętności na ich realizację.


Na polu zawodowym poczujesz potrzebę wycofania się, zwłaszcza jeśli będziesz przekonany o tym, że jakieś zadanie nie jest zgodne z Twoimi własnymi pomysłami lub zamierzeniami. Trudno Ci będzie słuchać autorytetów, ponieważ Panna usilnie skupi się na forsowaniu i wprowadzaniu w czyn przede wszystkim tego, co sama uważa za najlepsze rozwiązanie. Rada dla Panny jest taka, aby nie obawiała się zadawać pytań, bo czasami może jej umknąć coś ważnego, gdy będzie polegać wyłącznie na sobie.


W sprawach miłości niezależnie od tego, w jakim związku jest Panna, ten rok niesie ze sobą szansę na oficjalne zalegalizowanie relacji. Gdyby  się tak nie zdarzyło, Panna może spodziewać się znacznego polepszenia relacji z drugą połówką, a wręcz tego, że dotychczasowy związek wkroczy na wyższy poziom i nabierze głębszego wymiaru.


Najbliższy rok będzie służył Pannom pod względem zdrowia, dzięki czemu zachowają pełnię sił witalnych i energii.


 W relacjach z innymi ludźmi będzie to czas, który warto poświęcić weryfikacji pewnych znajomości: niektóre z nich nieuchronnie zmierzają ku zakończeniu, bo nie służą już Ci dłużej. Stare przyjaźnie po pewnym czasie zastąpisz nowymi. Bądź asertywny i nie bój się powiedzieć „nie” relacji, która nie wnosi do Twego życia nic nowego.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2