Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Lew - Horoskop na cały rok 2013

Dla Lwa najbliższy rok to czas, w którym będzie skupiał się przed wszystkim na sobie i swoich potrzebach. Lew postara się zgłębić swoją naturę i odkryć, czego naprawdę chce. Może się zdarzyć, że wycofa się trochę z interakcji ze światem zewnętrznym po to, by odnaleźć wewnętrzny spokój i odkryć na nowo, co podpowiada mu serce. To korzystny czas także na to, aby Lew mógł zatroszczyć się o swego ducha, zamiast zajmować się wyłącznie przyziemnymi sprawami. Dzięki chwilowemu zastojowi Lew może zyskać niepowtarzalną okazję na refleksję i przyjrzenie się własnemu życiu z szerszej perspektywy. Wnioski mogą okazać się zaskakujące, bo pewny siebie Lew wreszcie dowie się, czego brakuje w jego życiu.


W kwestiach zawodowych  Lew odczuje impuls do podejmowania nowych zadań i nie zawaha się przed wzięciem na barki większej odpowiedzialności oraz stawieniu czoła trudom, które innych mogłyby przerosnąć. Lew jeszcze bardziej będzie przekonany o swojej wartości, dlatego to dobry czas na rozpoczęcie nowej pracy. Musisz być przygotowany na to, że przybędzie Ci obowiązków lub obecne zadania rozdrobnią się na mniejsze.


Do zakochania jeden krok. Tak w skrócie wygląda przyszły rok w sferze uczuć dla Lwa. Będziesz skłonny do  flirtów i romansów. Jeśli nie poszukujesz trwalszej relacji, uważaj, bo związki rozpoczęte w tym roku przez Ciebie mają dużą szansę, aby być związkami na całe życie.


Zdrowie jest kwestią, na którą powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Wskazany jest zachowanie umiaru w używkach. Ponadto mogą ujawnić się dolegliwości, o których wcześniej nie wiedziałeś.


W tym roku mają szansę zaistnieć w Twoim życiu ciepłe relacje z ludźmi, co do których masz przeczucie, że są wobec Ciebie w porządku.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2