Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Rak - Horoskop na cały rok 2013

Najbliższy rok będzie dla Raków czasem ustabilizowania się i precyzyjnego dążenia do wyznaczonych celów, nawet jeśli wcześniej nie były one jasno określone. To dobry czas na realizację wszelkich postanowień, zamierzeń oraz na zaczynanie i doprowadzanie spraw do końca. Każdemu podejmowanemu przez Ciebie działaniu będzie towarzyszyć duża doza zapału i pozytywnej energii, co z pewnością zacznie się szybko przekładać na rezultaty.


W kwestii pracy możesz być postawiony pod ścianą, kiedy wystąpią nieprzewidziane okoliczności. Musisz być przygotowane na to, że istnieje szansa zmiany miejsca pracy a nawet przekwalifikowania się, co może wiązać się także z tym, że w swojej dotychczasowej karierze zawodowej poczujesz się bardzo pewnie i osiągniesz na tyle dużo, że będziesz chciał podjąć się czegoś nowego. Dobra rada jest taka, abyś pamiętał o tym, że czasami pozory mylą i to co wydaje się świetną okazją, w rzeczywistości może Cię rozczarować.


W miłości czekają Cię wspaniałe i romantyczne chwile oraz pozytywne doświadczenia, które wniosą do Twego życia powiew świeżości. Uczuciowa pasja może zaowocować szansą na utworzenie stałego związku. Jeśli dotychczas pozostawałeś samotny, to dobry czas na nawiązanie trwałych relacji miłosnych opartych na zaufaniu i zrozumieniu. Warto rozejrzeć się dokoła w poszukiwaniu drugiej połówki. Jeśli nie interesuje Cię dłuższa znajomość, Amor i tak Cię nie opuści i będzie starał się postawić na drodze osobę, która przyciągnie Twoją uwagę.


W kwestii zdrowia rada dla Raka jest taka, aby uważnie słuchał to, co podpowiada mu ciało i nie ignorował żadnych, nawet z pozoru błahych dolegliwości.


W relacjach z otoczeniem to dobry czas na poznawanie nowych ludzi oraz uczestniczenie w spotkaniach towarzyskich.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2