Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Bliźnięta - Horoskop na cały rok 2013

Bliźnięta w najbliższym roku powinny wykazać się dużą cierpliwością, ponieważ los szykuje dla nich karuzelę najróżniejszych doświadczeń. Chociaż to bardzo ważny czas w życiu Bliźniąt, powinny przed wszystkim unikać poważnych przedsięwzięć, które będą wymagały od nich wręcz nadludzkiego wysiłku. W życiu Bliźniąt może pojawić się chwilowy zamęt i zamieszanie, z których wyniknie potrzeba zmiany  dotychczasowej postawy lub opinii. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz przestrzeni na nowe doświadczenia i rzeczy, dlatego stare musi ustąpić miejsca nowemu.


W pracy zamkniesz za sobą pewien okres i będziesz gotowy na otwarcie zupełnie nowego etapu. Być może dojdziesz do wniosku, że czas na zmianę zajęcia i nawet chwilowo pozostaniesz bez pracy, jednak to wszystko ma na celu zwrócić Twoją uwagę na możliwości, jakich wcześniej nie dostrzegałeś, jak na przykład praca w nowym zawodzie czy za granicą. 


W miłości powinieneś kierować się przed wszystkim głosem serca. Jeśli nie czujesz się komfortowo w swojej relacji, to dobry czas na to, żeby być szczerym ze swoimi uczuciami i podjąć właściwą decyzję. To właściwy okres, aby przepracować swoje emocje i nauczyć się je odpowiednio nazywać. Bliźnięta w najbliższym roku powinny cieszyć się dobrym zdrowiem, zaś dla kobiet urodzonych pod tym znakiem, to bardzo sprzyjająca chwila na zajście w ciążę.


Ponieważ zmiany, które dla Bliźniąt przyniesie ten rok, mogą okazać się bardzo wymagające, a osoby spod tego znaku zodiaku będą oczekiwać wsparcia od innych ludzi, Bliźnięta nie powinny zamykać się na zawieranie nowych znajomości,  gdyż mogą one być bardzo przydatne w nadchodzącym czasie. Ważne jest jednak to, abyś pamiętał, że nie możesz obdarzać nowych przyjaciół zbyt szybko pełnym zaufaniem.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2