Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Byk - Horoskop na cały rok 2013

Najbliższy rok to dobry czas dla Byków, które będą mogły wreszcie dokonać rozrachunków w swoim życiu. Jeśli nękały Cię nieskończone sprawy, przedłużająca się stagnacja, z którą nie mogłeś sobie poradzić, teraz masz szansę zakończyć mniej pomyślny okres i rozpocząć bardziej satysfakcjonujący okres. Z otoczenia Byka znikną mało istotne osoby i błahe problemy, a Ty sam dostrzeżesz, na czym najbardziej Ci zależy.


W pracy czeka Cię okazja na pełniejsze zaprezentowanie swoich umiejętności i pokazanie się z dobrej strony, dzięki czemu zostaniesz pozytywnie odebrany. W efekcie tego spodziewaj się ewentualnych profitów, które mogą przybrać postać podwyżki wynagrodzenia lub szansy na dawno oczekiwany awans. Jeżeli masz naturę ryzykanta, możesz podjąć na pierwszy rzut oka niekonwencjonalne działanie, które zadziwią Cię pozytywnym rezultatem.


Ten rok to także czas na podsumowanie w kwestii miłości. Jeśli jesteś w dłuższej relacji, to w tym roku zmierza ona do określonego rozwiązania. Pamiętaj, że nie możesz odwlekać niektórych decyzji w nieskończoność. Niezależnie od tego w sferze uczuciowej musisz uważać na niespodzianki, bo wiele może się zdarzyć. Pojawia się szansa, aby rozkwitły uczucia, które uważałeś za wygasłe, a przeznaczenie może postawić na Twojej drodze osoby, które zmienią Twoje życie.


Jeśli dokuczały Ci wcześniej jakieś dolegliwości, w tym roku masz szansę, aby ostatecznie się z nimi uporać. Każdy czas jest dobry, żeby zadbać o zdrowie, ale w tym roku przypomnij sobie o zabiegach medycznych, które mogłeś wcześniej odkładać.


W relacjach z innymi los będzie sprzyjał, abyś poznał i mógł odróżnić, kto jest, a kto nie jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Kieruj się wyczuciem i otaczaj się tylko ludźmi, którym naprawdę ufasz.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2