Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Baran - Horoskop na cały rok 2013

Dla Barana to rok, w którym będzie opierał się na własnej sile i mądrości. Okoliczności będą także wymagać od niego, aby zaufał wewnętrznej intuicji i zdobytej wiedzy. Wraz z początkiem roku Baran powinien wyznaczyć postanowienia, szczególnie takie, których nie udało mu się zrealizować wcześniej. Sprzyjają mu pomyślne wiatry, które pomogą wytrwać w podjętych decyzjach i umocnią jego przekonania. Jeśli dotychczas Baran odczuwał, że któraś ze sfer jego życia jest niekompletna, najbliższy czas da mu okazję, aby nadrobić te braki.

W życiu zawodowym Barany będą musiały często zastanawiać się, czy to co robią, przynosi im korzyści, jakich oczekują. Pamiętaj, że najlepsza porada, to taki głos, który płynie prosto Twego wnętrza. Nie działaj impulsywnie i daj sobie czas na zastanowienie i przemyślenie sytuacji.

Najbliższy rok to czas, w którym uda Ci się uzewnętrznić swoje uczucia i doprowadzić do tego, że Twój partner zrozumie, co czujesz i myślisz. Jeśli jesteś w związku, to możesz śmiało pracować nad jego rozwojem. Nie spodziewaj się romantycznych uniesień, ale raczej okresu spokojnej stabilizacji. Najważniejsze jednak, żebyś pamiętał o potrzebie mówienia drugiej stronie tego, co Ci leży na sercu. Jeśli jesteś samotny, trudno Ci będzie poznać kogoś, z kimś zostaniesz na dłużej. Nie zniechęcaj się łatwo, bo czasami warto zaczekać, aby znaleźć wartościową relację.

Barany będą cieszyć się w tym roku dobrym zdrowiem, ale muszą zwrócić uwagę na to, aby dostarczać swemu ciału wszystkiego w odpowiednich proporcjach: zarówno emocji oraz nowych doświadczeń, jak i właściwego jedzenia.

W relacjach z bliskim otoczeniem poczujesz, że panujesz nad sytuacją. Wygląda na to, że musisz być przygotowany, kiedy przyjaciele będą zwracać się do Ciebie z własnymi problemami.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2