Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wodnik - Horoskop na cały rok 2013

Najbliższy rok to z pewnością dobry i szczęśliwy czas w życiu Wodników. Wodniki zostaną hojnie obdarzone przez los wieloma możliwościami, które przyniosą pozytywne zmiany. Przede wszystkim, przed Wodnikami otwiera się szansa na realizację swoich pragnień i nic nie stanie na przeszkodzie, aby przystąpić do działania, szczególnie, w nowych dziedzinach. Pojawią się także nowe pomysły, dzięki czemu Wodniki zaczną wykorzystywać wrodzoną kreatywność. Bardzo ważne jest, aby Wodnik słuchał w tym roku podszeptów intuicji i na niej opierał swoje działania. Warto śmiało brać życie w swoje ręce i mieć oczy szeroko otwarte, bo w najbliższym czasie wszystko czego dotkniesz, będzie prowadziło Cię do sukcesu.


Każdy Wodnik, który w poprzednich latach dokładał starań w pracy, wreszcie odbierze nagrodę za swój trud i zostanie doceniony. Możesz spodziewać się podwyżki, awansu a nawet propozycji zmiany pracy na lepszą. Nie obawiaj się nowego: przyjmuj, obserwuj i ciesz się tym, co ofiarowuje Ci życie. Jednak zanim podejmiesz jakąś ważną decyzję w tej kwestii, musisz dokładnie rozważyć wszystkie argumenty za i przeciw oraz nie możesz dopuścić do tego, aby wizja łatwego sukcesu zmąciła Ci obraz rzeczywistości.


W miłości odnajdziesz radość i spełnienie, nawet jeśli dotychczas pozostawałeś samotny, teraz czeka Cię odmiana losu, który się do Ciebie dosłownie uśmiechnie. Przed Tobą pomyślne chwile i szansa na zbudowanie trwałej relacji. To szczególnie dobry czas na zakładanie rodziny, nawet jeśli wcześniej o tym nie myślałeś.


W tym roku poczujesz także dopływ większej ilości sił witalnych niż zazwyczaj. To pomyślny okres na pielęgnowanie i rozwijanie dobrych relacji z bliskimi osobami. Każdy kto wcześniej doświadczał od Ciebie czegoś dobrego, wreszcie Ci się odwdzięczy. Z łatwością przyjdzie Ci nawiązywanie nowych kontaktów, a wszystkie zawarte w tym roku znajomości i przyjaźnie mają szansę trwać dłużej oraz powinny być wartościowe.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2