Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Koziorożec - Horoskop na cały rok 2013

Dla Koziorożców najbliższy rok może okazać się pod wieloma względami przełomowy. Układ sił, które oddziałują na Koziorożca sprawi, że zmiany dotkną niemal każdej sfery życia. To znak zodiaku, który szczególnie lubi stabilną sytuację, dlatego dobra rada dla Koziorożca jest taka, aby pamiętał o tym, że zmiany nie zawsze muszą przynosić coś niekorzystnego. Każdy Koziorożec powinien przyjąć z pełną akceptacją wszystkie nowe rzeczy, które czekają go w przyszłości.


Nadchodzący czas niesie ze sobą wielkie wyzwanie dla Koziorożców, ponieważ ciężko im będzie skupić się na dotychczasowej pracy, a ich uwaga będzie zwrócona w inną stronę. Koziorożce odczują wyraźny rozdźwięk pomiędzy tym, co dotychczas udawało im się pogodzić: przywiązanie do bezpieczeństwa oraz chęć podjęcia ryzyka. Jeśli należysz do osób, które są nie do końca zadowolone ze swojej pracy, będziesz narażony na wewnętrzny konflikt. Jeśli natomiast jesteś w grupie Koziorożców usatysfakcjonowanych swoim zajęciem, pamiętaj, że musisz działać zgodnie ze swoją intuicją i nie pozwól rozpraszać swojej uwagi. Najbliższy rok nie będzie raczej okazją do osiągnięcia wyżyn możliwości w pracy zawodowej, ale pozwoli intensywnie rozwijać inne umiejętności.


W kwestii miłości otwórz się, na to co ofiarowuje Ci życie, a zostaniesz mile zaskoczony. Jeśli jesteś w stałym związku, w tym roku miłość będzie się pomyślnie rozwijać. Jeśli jesteś samotny, to dobry czas, aby wreszcie odnaleźć swoją drugą połówkę. Jeśli chciałbyś powiększyć rodzinę, to także korzystny czas na podejmowanie takich kroków.


W kwestii zdrowia „spodziewaj się niespodziewanego”, dlatego ważne jest, byś postępował rozważnie i dbał o siebie. Nie pozwalaj także na utratę energii, co osłabia ciało. W razie potrzeby nie wahaj się odwołać do niekonwencjonalnych metod leczenia.


W tym roku uwaga Koziorożca będzie skupiona na własnej osobie, dlatego powinieneś pamiętać o swoich bliskich i przyjaciołach, aby podtrzymywać dobre relacje z tymi, na których Ci zależy.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2