Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na Walentynki

HOROSKOP NA WALENTYNKI

od wróżki Any Moonlight

Baran

a

Walentynki, to dla Baranów dzień buntu i porównywania. Tego dnia nie polecam szukać dziewczyny/chłopaka, bo zdecydowanie nie jest to najlepszy moment. Jeśli zaś jesteście już z kimś w związku zalecam ostrożność i dokładniejsze przyjrzenie się sobie. Warto zastanowić się przeciw czemu się buntujecie i z czym tak bardzo porównujecie siebie bądź swoją partnerkę/partnera.

 

Byk

a

Ten dzień może okazać się dla byków dobry, ponieważ tego dnia może Wam spaść z oczu zasłona złudzeń, którą do tej pory mieliście. Jeśli jesteście na etapie poszukiwań swojej drugiej połówki, to może być dobry dzień na to, by zobaczyć ją/jego a także i siebie, takimi, jakimi w rzeczywistości jesteście. Jeśli już zaś posiadacie swoją drugą połówkę, to również będziecie mogli odkryć jej/jego prawdziwą naturę, także swoją.

 

Bliźnięta

a

Bliźnięta są tego dnia w pełnej gotowości i dojrzałości. Jest to odpowiedni moment na znalezienie partnerki/partnera. Jest to też idealny moment na wsłuchanie się w siebie. Jeśli jesteście już w związku, to jest to odpowiedni dzień na podejmowanie wszelkich wspólnych decyzji, warto jednak w tym miejscu zastanowić się, czy partner/partnerka również są gotowi.

 

Rak

aRakom ten dzień jest potrzebny, aby popracować i zajrzeć w swoją przeszłość. Zastanówcie się, czy relacje, jakich szukacie, bądź też w jakich jesteście, są pokierowane Waszym świadomym wyborem, czy może ktoś inny nie ma w tym swojego udziału. Przemyślcie to dokładnie, gdyż to ma być Wasz własny wybór, bo tylko Wy poniesiecie za niego potem odpowiedzialność. Nie polecam poszukiwać tego dnia partnera/partnerki. A jeśli już jesteście w związku to przemyślcie dlaczego.

 

Lew

aTo idealny dzień dla Lwów na odnalezienie miłości. Osoba, którą napotkacie na swojej drodze może się okazać Waszym dopełnieniem. Możecie więc poddać się totalnie wszystkim wydarzeniom tego dnia. Jeśli już jesteście w związku, to również jest odpowiedni moment na to, by dać się ponieść wydarzeniom. Wszystko bowiem, co przeżyjecie tego dnia będzie Was wzajemnie dopełniać.

 

 

Panna

a

Panny są gotowe by przyjmować. Zatem to dobry moment na znalezienie partnera/partnerki.  Jest szansa, że tego dnia objawi się Wam nowa wizja relacji. Jeśli zaś jesteście już w związku, to może się zdarzyć, że będzie to dzień, w którym Wasza nowa wizja wiele zmieni. W każdym razie jesteście w stanie przyjąć wszelkie wydarzenia tego dnia.

 

Waga

aWagi mogą tego dnia mieć nie lada problem do rozwiązania, związany z niezdecydowaniem. Nie polecam więc tego dnia dokonywać wyboru partnerki/partnera, ale gruntownie zastanowić się czego właściwie chcecie od życia. Jeśli już jesteście w związku, to polecam zastanowić się, czy aby na pewno czujecie się w nim dobrze i czy aby na pewno tego właśnie chcecie. 

 

Skorpion

a

To idealny dzień na znalezienie partnera/partnerki. Ze spokojem ducha możecie poddać się wydarzeniom tego dnia, wszystko bowiem, co będzie się działo płynąć będzie we właściwym kierunku. Dla osób będących już w związkach to idealny moment na pogłębienie relacji.

 

Strzelec

aTego dnia nie polecam ruszać na łowy jeśli chodzi o drugą połówkę, gdyż ten dzień raczej upłynie Wam na skakaniu z chwili na chwilę. Jeśli już zaś jesteście w związku, to ten dzień raczej będzie dniem zwyczajnym, specjalnie nie wyróżniającym się spośród innych. Choć zawsze przecież możecie zrobić coś, aby to zmienić.

 

Koziorożec

a

Zdecydowanie nie jest to dobry dzień na odnalezienie miłości. To raczej dzień przełomu, pewnego gwałtownego zrozumienia pewnych rzeczy w sobie i w innych. Nie polecam iść na kompromis, jeśli oznaczać on ma wyrzeczenie się własnych prawd czy korzeni. Jeśli macie już drugą połówkę, to również nie polecam kompromisów, może się również tego dnia wydarzyć w Waszym związku pewna burza.

 

Wodnik

a

Jeśli poszukiwanie miłości bardzo mocno Was stresuje, tego dnia lepiej nie ruszajcie na poszukiwania. Może Wam się raczej przydać wyjazd stricte wypoczynkowy, od wszystkiego. Jeśli jesteście już w związku, to zwróćcie uwagę na to, czy aby na pewno podróż z ukochaną osobą tego dnia nie kosztuje Was więcej stresu, niż to konieczne. Pomyślcie nad tym i dokonajcie właściwego dla Was wyboru. 

 

Ryby

a
Ryby tego dnia szczególnie powinny pamiętać, że ideałów nie ma. Jeśli macie w głowie jakiś wymarzony obraz związku, czy osoby, to zastanówcie się, czy jest to możliwe do zrealizowania. Nie jest to dobry moment na znalezienie księcia/księżniczki z bajki. Uważajcie także żeby nie kierować się skąpstwem. Jeśli macie już drugą połówkę, to może Was dziś czekać jakieś rozczarowanie, ale wynikające z tego, iż rzeczywistość przerośnie Wasze marzenia.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2