Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zobacz prezenty na ostatnią chwilę!

Czy brakuje Ci jeszcze świątecznych upominków? Dziś podpowiadamy, co można jeszcze kupić, by zdążyć przed Gwiazdką! Skorzystaj z naszych podpowiedzi: włącz na CzaryMary.pl opcję wyświetlania pozycji z dostępnością 24h. Sprawdź również CzaroMarową Wyprzedaż Zimową, gdyż  ilość produktów jest ograniczona do zapasów w naszym magazynie.


ZOBACZ NIEZWYKŁE POZYCJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ
W CZAROMAROWEJ WYPRZEDAŻY ZIMOWEJ


CzaroMarowa Wyprzedaż Zimowa - kupij nawet 30-90% taniej!

Kupując prezenty, zwracaj uwagę na ich dostępność: by mieć pewność, że dotrą na Święta, wybieraj produkty z dostępnością 24h. By znaleźć takie pozycje, wejdź na CzaryMary.pl. Nad logiem CzaryMary.pl znajduje się filtr "Jeśli szukasz prezentów, włącz wyświetlanie produktów z dostępnością 24h", dzięki któremu można wyświetlić tylko produkty dostępne w 24h.

Kliknięcie spowoduje ograniczenie wyświetlania produktów tylko do tych, które mają dostępność 24h. Oczywiście, opcja ta jest odwracalna - wystarczy kliknąć raz jeszcze, by zobaczyć pełen CzaroMarowy asortyment :)

Kupując prezenty, wybieraj również, proszę, najszybsze sposoby płatności: PayU (dawniej: Platnosci.pl), bezpieczne płatności online lub płatność przy odbiorze przesyłki. Pamiętaj też o potwierdzeniu zamówienia! Zobacz Kalendarz Świątecznych Zakupów.
Zapraszam serdecznie do przejrzenia naszych podpowiedzi pozycji idealnych na Gwiazdkowe prezenty, a wśród nich specjalnie utworzonych ZESTAWÓW, wśród których znajdziesz gorącą nowość:

CzaroMarownikowy Kubek Spełniający Życzenia
CzaroMarownikowy Kubek Spełniający Życzenia dostępny jest również w zestawie z CzaroMarownikiem 2013 i tworzy z nim idealną parę w sam raz na prezent :) 
Zestaw CzaroMarownikowy: Magiczny Kalendarz i Kubek Zestaw na dobre zdrowie Zestaw dla nastoletniej czarownicy Kryształowa kula
Pomysły na sprawdzone upominki Gwiazdkowe zebraliśmy w naszym CzaroMarowym Katalogu Prezentów:

Zobacz CzaroMarowy Katalog Prezentów

NIE POZWÓL ZASKOCZYĆ SIĘ NADCHODZĄCEJ GWIAZDCE!
Proszę, miej na uwadze, że
w Wigilię 24.12.2012 r. (poniedziałek) nie pracujemy.
 
 

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!