Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Najlepsze pomysły na magiczne prezenty dla Twoich bliskich

Zbliżają się ostatnie dni na wybór prezentów na Gwiazdkę. Jeśli wciąż szukasz idealnych upominków dla bliskich, zapraszamy: skorzystaj z naszych podpowiedzi, a będziesz mieć pewność, że Twój prezent będzie niezwykły i pełen magii! Sprawdź w naszym kalendarzu terminy dostaw świątecznych zamówień, nie daj się zaskoczyć nadchodzącej Gwiazdce!


Z najciekawszych książek, sprawdzonych w działaniu talizmanów i pięknych kart anielskich, które urzekają swoim pięknem i trafnością przesłań od Aniołów, utworzyliśmy ZESTAWY PREZENTOWE.
Dodatkowo poniższe zestawy prezentowe otrzymały specjalne, świąteczne ceny: są tańsze do 30%!


/p_855820_zestaw_dobre_zdrowie_czaromarownik_kalendarz_magiczny_2013 Archanielski zestaw Zestaw anielski /p_854888_zestaw_ksiazek_vicca_obrona_psychiczna_magia_koloru


Książki o uzdrawianiu ciała i duszy są wspaniałymi propozycjami na prezent dla drogiej Twemu sercu osoby, której zawsze życzysz dobrego zdrowia:

Kod uzdrawiania Sekret natychmiastowego uzdrowienia Sekretny język Twojego ciała Uzdrawianie duszy i ciała
 

Poniżej znajdziesz CzaroMarowe propozycje na prezenty dla praktykującego maga, czarującej wiedźmy oraz gorącą nowość dla nastoletniej czarownicy - podręcznik w sam raz dla młodego pokolenia czarodziejek praktykujących dobrą magię w życiu:

Magija niska Osobiste talizmany sukcesu Nastoletnia czarownica Numerologia dla początkujących

ZOBACZ CZAROMAROWY KATALOG PREZENTÓW

Fala
 

Abyśmy zdążyli wysłać do Ciebie zamówienie z upominkami przed Gwiazdką, nie czekaj z dokonaniem wyboru! Kupując prezenty, zwracaj uwagę na ich dostępność: by mieć pewność, że dotrą na Święta, wybieraj produkty z dostępnością 24h - 48h, a także najszybsze sposoby płatności - płatności online lub płatność przy odbiorze przesyłki. Pamiętaj, proszę, o świątecznym kalendarzu:

  • 14.12.2012 r. (piątek) to ostatni dzień na przedświąteczne zakupy, jeśli chcesz wybrać wysłanie przesyłki do Paczkomatu Inpost;

  • 17.12.2012 r. (poniedziałek) to ostatni dzień na przedświąteczne zakupy, jeśli chcesz wybrać wysłanie przesyłki Pocztą Polską;

  • 19.12.2012 r. (środa) to ostatni dzień na przedświąteczne zakupy, jeśli chcesz wybrać wysłanie przesyłki kurierem UPS.

NIE POZWÓL ZASKOCZYĆ SIĘ NADCHODZĄCEJ GWIAZDCE!

Więcej pomysłów na sprawdzone upominki Gwiazdkowe znajdziesz w naszym CzaroMarowym Katalogu Prezentów:

Katalog Prezentów
 


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!