Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaryMary.pl bezpiecznym sklepem

Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze!

Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie tylko spełniać wymogi prawne i społeczne, by być sklepem godnym zaufania.

Nasze procedury, w tym rozbudowany system informowania o postępie zamówienia, dostępne opcje, regulamin zakupów, polityka bezpieczeństwa i zwrotów są stworzone po to, by zakupy w naszym sklepie były bezpiecznie i przyjemne. Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą z punktami odbioru osobistego na terenie Polski.

 

POK Przez cały rok jesteśmy objęci programem POK (Program Ochrony Kupujących) - kupując u nas macie Państwo 100% pewności, że Wasze pieniądze są u nas bezpieczne!

 

Kontakt Nie ukrywamy danych kontaktowych! W razie pytań z chęcią na nie odpowiemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: sklep@czarymary.pl oraz numerami:  INFOLINIA 801 011 078, telefon stacjonarny: +48 85 674 36 19, (z komórek i zagranicy). Kontakt z nami możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

 

Kontakt CzaryMary.pl posiadają certyfikat bezpieczeństwa SSL, który umożliwia bezpieczne korzystanie z naszych usług! Protokół SSL umożliwia bezpieczne korzystanie z usług strony WWW, która go oferuje. Polega na szyfrowaniu wszelkiej komunikacji między użytkownikiem, a serwerem WWW.

 

Płatności Udostępniamy wiele sposobów płatności. Nasi Klienci mogą wybrać, który ze sposobów płatności budzi ich największe zaufanie oraz jest dla nich najwygodniejszy. Można wybierać spośród: płatności przy odbiorze przesyłki u listonosza lub kuriera, szybkich i bezpiecznych płatności online (za pośrednictwem sprawdzonych systemów: PayPal oraz PayU), czy klasycznej wpłaty na konto bankowe (przelewem lub na poczcie).

 

ZO CzaryMary.pl jest laureatem konkursu Zaufanych Opinii, w którym Klienci oceniają sklep i na podstawie ich opinii wybierane są najlepsze, czyli najbezpieczniejsze i najbardziej godne zaufania sklepy w całej Polsce. Obok gigantów rynku multimediów, CzaryMary.pl były w zestawieniu jedynym sklepem, który reprezentował branżę ezoteryczną!

Zakupy w CzaryMary.pl to gwarancja najwyższej jakości produktów i obsługi oraz zadowolenia z zakupów!

Już dziś zapraszamy do dołączenia do grona Klientów naszej profesjonalnej galerii ezoterycznej!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2