Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy pod Twoim łóżkiem też mieszkają demony?

W CzaryMary.pl już czuć świąteczną atmosferę! Zapraszamy Cię do sprawdzenia CzaroMarowego Katalogu Prezentów - z naszej ogromnej oferty wyszukaliśmy propozycje na magiczny prezent dla każdego. Dziś również przedstawiamy gorącą nowość, w której sympatyczna Ciocia Klara wyjaśni wszystko, co chciałbyś wiedzieć o magii i okultyzmie.


SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE NA MAGICZNE PREZENTY:

Katalog
            Prezentów


Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi pomogą w odszukaniu tych najbardziej wyjątkowych prezentów dla drogich Ci osób!

ZOBACZ CZAROMAROWY KATALOG PREZENTÓW

Fala

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, gdzie żyją demony? Czy magię zawsze należy praktykować za pomocą rytuałów? Jak działa śmiertelny urok? Właśnie na tego typu pytania znajdziesz odpowiedzi w książce:

Gdzie żyją demony?
Wszystko, co musisz wiedzieć o magii


Frater U.D., autorytet w dziedzinie współczesnego okultyzmu, odpowiada na dwadzieścia osiem kłopotliwych pytań, które mogą frapować głowę osoby praktykującej dowolną dziedzinę magii. Na każde z nich odpowiada gadatliwa i bezpośrednia ciocia Klara, pod którą ukrywa się słynny mag. W krótkich, lecz wyczerpujących i pełnych humoru odpowiedziach cioci Klary znajdziesz informacje na wiele magicznych tematów: o sekretnych zakonach, sławnych magach czy magicznych praktykach.

Gdzie żyją demony?

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI
GDZIE ŻYJĄ DEMONY?

Frater U.D., znany także jako Ralph Tegtmeier, to najsłynniejszy europejski znawca magii praktycznej i współczesny pisarz okultystyczny. Napisał ponad trzydzieści książek i jest czołowym ekspertem w dziedzinie współczesnej magii, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

Ososbiste Symbole Sukcesu

Niedawno mieliśmy okazję poznać inną książkę Fratera U.D.: Osobiste Talizmany Sukcesu, zawierającą proste instrukcje do tworzenia osobistych magicznych symboli sukcesu tzw. SIGILI. Magia sigili to jedna z najskuteczniejszych dyscyplin magicznych, łatwa i prosta do nauczenia, a sama ciocia Klara ma w niej ogromną praktykę! Mogę Cię zapewnić, że praktykując i rozwijając magię sigili sprawisz wiele przyjemności tej starszej pani :).

ZOBACZ KSIĄŻKI MAGICZNE W CZARYMARY.PL

Fala

 Wybierając dostawę zamówienia do Paczkomatu InPost,
nie płacisz za jego wysyłkę. Przypominamy jednak, że
:

Promocja ważna jest do 30.11.2012 r. do godziny 23:59!

Darmowa Wysyłka Paczkomatem tylko do 30.11.

 
Przeczytaj więcej o darmowej dostawie.
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2