Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sukces na Twoją wyłączność. Jak? Zobacz.

Zachęcam Cię dziś, byś przebudził w sobie swój magiczny potencjał i był w stanie osiągnąć sukces w każdej dziedzinie, w której tylko zapragniesz. Książka OSOBISTE SYMBOLE SUKCESU pozwoli Ci odkryć Twoje magiczne umiejętności i osiągać upragnione cele. Czasami sukcesowi trzeba pomóc, więc stwórz osobiste symbole sukcesu i przekonaj się, że są na to szybkie i proste metody!To najbardziej rozbudowany zestaw bardzo prostych instrukcji do tworzenia osobistych magicznych symboli sukcesu tzw. SIGILI, które – zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym praktykom – dają możliwość pracy z potęgą deklaracji Woli, pozwalają rozwinąć posiadane już umiejętności magiczne, zwiększą skuteczność wykonywanych operacji magicznych oraz  sprawią, że zaczniesz osiągać sukcesy we wszelkich życiowych dziedzinach.
Osobiste Symbole Sukcesu

Magia sigili to jedna z najskuteczniejszych dyscyplin magicznych. Aby korzystać z jej efektów, nie musisz odprawiać skomplikowanych rytuałów ani używać wymyślnych akcesoriów. Jest ona daleka od filozoficznych założeń i dogmatów, a przede wszystkim bardzo łatwa i szybka do nauczenia.

Osobiste Symbole Sukcesu

Książka Osobiste symbole sukcesu prezentuje między innymi: teorię sigili według Austina Osmana Sparea; pokazuje jak aktywować sigile podczas magicznego transu; przedstawia różne metody tworzenia sigili na przykład za pomocą alfabetu pragnień, zaklęć mantrycznych czy planetarnych kamei.

PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI
OSOBISTE SYMBOLE SUKCESU

Autor książki, Frater U.D., znany także jako Ralph Tegtmeier, to najsłynniejszy europejski znawca magii praktycznej i współczesny pisarz okultystyczny. Napisał ponad trzydzieści książek i jest czołowym ekspertem w dziedzinie współczesnej magii, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Wkrótce będziemy mieć możliwość poznania jego kolejnej książki Gdzie żyją demony? Dowiesz się z niej wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć na temat ezoteryki i okultyzmu.

ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O OKULTYZMIE I MAGII


Fala
 

21 grudnia zbliża się wielkimi krokami.
Jeśli jesteś ciekawy tego, co się z nim wiąże zapraszamy Cię na konferencję:

U progu Nowego Świata

U PROGU NOWEGO ŚWIATA
2 grudnia 2012, Poznań

Szanse i zagrożenia, prognozy i wizje
oraz propozycje ich rozwiązania podczas obecnych przemian globalnych.
Najbardziej konkretna konferencja o transformacji ludzkości!

Tam uzyskasz odpowiedź na pytanie:
DOKĄD ZMIERZAMY JAKO LUDZKOŚĆ?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONFERENCJI
U PROGU NOWEGO ŚWIATA


Fala
 

Czy masz już swój CzaroMarownik, Kalendarz Magiczny na 2013 rok?

Jeśli tak, to napisz jego recenzję
i wygraj prezent dla siebie i bliskiej Ci osoby!

KONKURS
 
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2