Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Więcej za mniej. Nie ściemniamy nawet w zaćmienie!


Dziś aż DWIE ważne informacje:
1. Im więcej egzemplarzy CzaroMarownika 2013 kupisz, tym mniej zapłacisz!
2. O godzinie 23.12 nastanie zaćmienie Słońca - skorzystaj z wytworzonej wówczas mocy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy!


Z myślą o tych, którzy zamawiają CzaroMarownik 2013. Twój Magiczny Kalendarz nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny, przyjaciół i znajomych,  przygotowaliśmy specjalną promocję:

 

Im więcej egzemplarzy CzaroMarownika zamawiasz,
tym niższa staje się jego cena!

Z każdym kolejnym zakupionym egzemplarzem CzaroMarownika, spada jego cena! Zamów więc nie dwa, lecz trzy i więcej Magicznych Kalendarzy w wymarzonej cenie (22 zł za egzemplarz) i obdaruj nimi swoich bliskich!

Teraz każdemu, kto zajmuje ważne miejsce w Twoim sercu, możesz sprawić wyjątkowy prezent!

CzaroMarownik 2013

>> A do tego możesz wybrać dostawę za 0 zł
bez względu na wartość zamówienia! <<

Fala
 

Dziś wieczorem będzie zaćmienie Słońca i choć to niezwykłe zjawisko astronomiczne mogą zobaczyć jedynie mieszkańcy Australii północnej, my wszyscy skorzystajmy z wytworzonej wówczas mocy (o czym przeczytasz na naszym CzaroMarowym blogu). Podczas zaćmienia Słońca masz niepotwarzalną możliwość zagłębienia się w swoim wewnętrznym ja i odkrycia tego, co się w nim kryje.

Mrok tkwi, niestety, w każdym z nas, mimo że się do tego nie przyznajemy. Ze wstydu ukrywamy przed światem te cechy naszego charakteru, których w sobie nie lubimy i nie chcemy zaakceptować. To czyni nas jeszcze bardziej nieszczęśliwymi. Debbie Ford w książce Jak wykorzystać ciemną stronę pokaże Ci, że nie tylko jesteś w stanie zaakceptować własne cienie, ale również masz siłę do tego, by zmienić swoje wady w największe zalety. Jak wykorzystać ciemną stronę

Efekt cienia

Książka Efekt cienia to efekt pracy trzech autorów. Deepak Chopra wyjaśnia charakter naszej dualistycznej natury. Jako że rozdarte na dobre i złe wewnętrzne ja nie jest w stanie stworzyć swojej pełni, obejmij i przebacz swojemu cieniowi, a tym samym zestroisz się ze swoją nieskończoną siłą. Debbie Ford ukazuje rolę cienia w naszym codziennym życiu i sposoby na wydobycie z niego siły. Marianne Williamson podaje sposoby na pogodzenie mroku z naszą jaśniejszą stroną.

Aby zrównoważyć mrok i wydobyć na zewnątrz światło, które promieniuje z naszej duszy po to, aby wokół panowała miłość i harmonia, skorzystaj z wiedzy, którą daje Ho oponopono. Siła tworzenia

Hooponopono

Przy pomocy Ho oponopono oczyszczamy swój negatywny sposób myślenia, wszystkie stronnicze oceny i wątpliwości. Znikają wszystkie blokady w kontaktach interpersonalnych, powstaje harmonia. Ho'oponopono jest jedną z technik wewnętrznego oczyszczania i tylko od nas samych zależy, kiedy pozwolimy sobie na bycie szczęśliwymi ludźmi.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ HO OPONOPONO. SIŁA TWORZENIA


ZOBACZ INNE KSIĄŻKI O ROZWOJU DUCHOWYM

Fala

Paczkomat Przypominamy, że teraz
bez względu na wartość Twojego zamówienia
wysłanie przesyłki do Paczkomatu Inpost
nic Cię nie kosztuje!

W pełni pokrywamy koszty dostawy.

Przeczytaj więcej
o darmowej dostawie.
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!