Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Darmowa dostawa w CzaryMary.pl

Dzień dobry!

Nie lubisz płacić za wysyłkę? Mam dla Ciebie świetną wiadomość - bez względu na wartość Twojego zamówienia od 02.11.2012 r. wysłanie przesyłki do Paczkomatu Inpost nic Cię nie kosztuje! W pełni pokrywamy koszty dostawy. Przeczytaj więcej o darmowej dostawie.

Szczególnie polecamy:

CzaroMarownik

CzaroMarownik 2013 to coś więcej niż zwykły kalendarz. To najlepszy poradnik, jaki możesz mieć swoich rękach, który zawiera magiczne wskazówki na każdy dzień, miesiąc i porę roku!

Sięgaj do niego zawsze, kiedy potrzebujesz praktycznej i sprawdzonej rady.
Odkrywaj z nim moc magicznych rytuałów, które przygotowano specjalnie dla Ciebie. Dowiedz się, jak wygląda Twoja przyszłość w horoskopie chińskim oraz co dobrego przyniesie Rok Wodnego Węża dla Twojego znaku.

Poznaj zalety życia zgodnie z rytmem natury i odkryj tajemnice wykorzystania tego, co nam ofiaruje.

Użyj prostych sposobów, aby poprawić swoje zdrowie i wypełnić otoczenie pozytywną energią na cały rok. Naucz się podstaw zdrowej kuchni zgodnie z zasadami Pięciu Przemian i wypróbuj smaczne przepisy, które przygotowała Anna Czelaj, specjalistka w tej dziedzinie. Wreszcie poznaj, jak wielki wpływ na twoje życie ma Księżyc oraz jak dopasować określone czynności do jego fazy.

Kalendarz zawiera 176 stron stworzone z myślą, aby każdy dzień w 2013 r. był magiczny i niezwykły. Z CzaroMarownikiem czas będzie płynął inaczej…

Pozdrawiamy serdecznie życząc udanego weekendu,
Łukasz Kierus
oraz załoga CzaryMary.pl


facebook.comDołącz do nas na Facebook

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2