Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Uwaga! Natychmiastowe uzdrawianie już działa

Uwierzysz, jeśli Ci powiem, że jesteś w stanie rozwiązać problem zdrowotny bądź emocjonalny, będąc tylko świadomym jego istnienia? Nie musisz podejmować żadnych działań, wystarczy jego świadomość! Najnowsza książka dr. Franka J. Kinslowa Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia nauczy Cię procesu zwanego Synchronizacją Kwantową, a prostota, z jaką możesz go wykonać, wprawi Cię w ogromne zdumienie!


SEKRET
NATYCHMIASTOWEGO UZDROWIENIA

Dr Frank J. Kinslow, twórca metody zwanej Synchronizacją Kwantową, zaprasza Cię do jej poznania i stosowania. Uzdrów swoje ciało i emocje! Synchronizacja Kwantowa jest bowiem szybkim procesem uzdrawiającym, łatwym do nauki i prostym w użyciu. Nie wymaga od Ciebie żadnego specjalnego treningu.

Sekret natychmiastowego uzdrawiania

Gdzie tkwi sekret tej metody? W naszej świadomości. Według dr. Franka Kinslowa to świadomość uzdrawia. Podam Ci przykład - czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czytasz tę wiadomość? Czy wiesz, o czym teraz myślisz? To właśnie świadomość porządkuje te procesy. Będąc świadomymi uzdrawiającej mocy naszej świadomości, jesteśmy w stanie uleczyć ciało i umysł. Im  bardziej jesteśmy świadomi, tym większa siła uzdrowienia roztaczana wokół nas. Sekret natychmiastowego uzdrowienia nauczy Cię kilku prostych ćwiczeń i technik, które pozwolą Ci udoskonalić Twoją świadomość. Nie tylko nauczysz się, jak harmonizować swoje emocje i wyostrzyć umysł po to, by tworzyć szczęśliwe życie, ale też posiądziesz wiedzę na temat tego, jak uzdrowić ciała i umysły innych ludzi i każdej żywej istoty na Ziemi. Codziennie będziesz zaskakiwał sam siebie, tworząc małe cuda!


Fala

Jeżeli chciałbyś poznać również inne metody uzdrawiania, z pewnością zainteresują Cię poniższe tytuły. Książka Dotyk kwantowy nauczy Cię specjalnych technik oddechowych i koncentracji na odczuwaniu własnego ciała do podniesienia poziomu własnej energii po to, by Twój dotyk miał moc uzdrawiającą. Z kolei Shirlie Roden w książce Uzdrawianie dźwiękiem odkryje przed Tobą uzdrawiającą moc Twojego głosu. Pozwól muzyce i Shirlie Roden - Aniołowi Dźwięku - wprowadzić uzdrawiające i uspokajające wibracje do każdej komórki Twojego ciała. A jeśli chcesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, w myśl swojej metody Theta Healing, przeczytaj książkę Vianny Stibal.

Dotyk kwantowy Kod uzdrawiania Uzdrawianie dźwiękiem Theta
            Healing

Najpierw jednak poznaj Sekretny język twojego ciała. Jeśli chcesz nauczyć się rozpoznawać swoje emocje, a później usuwać blokady emocjonalne, umysłowe i energetyczne, Inna Segal wskaże Ci, jak odkryć w sobie wrodzoną uzdrawiającą inteligencję oraz nauczy Cię, jak wykorzystywać ją w naturalnym procesie samouzdrawiania.
Sekretny język Twojego ciała

Sekretny język Twojego ciała to podręcznik, który pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób uczucia, doświadczenia i myśli wpływają na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Możesz używać go na kilka sposobów, w zależności od tego, czy chcesz skupić się na rozpoznaniu zaburzenia, czy na jego uleczeniu. Możesz też połączyć różne terapie, gdy Twój problem umiejscowiony jest w kilku częściach ciała. Więcej informacji o tej niezwykłej publikacji i jej autorce uzyskasz, wchodząc na stronę www.InnaSegal.pl.

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI
SEKRETNY JĘZYK TWOJEGO CIAŁA

ZOBACZ WIĘCEJ TYTUŁÓW
O UZDRAWIANIU CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU

Fala


Rosmarie
W listopadzie 2012 roku będziemy gościć
w Warszawie i Krakowie
Rosmarie Weibel,
nauczycielkę uzdrawiających technik taoistycznych Healing Tao,
uczennicę mistrzów Tao -
Mantak Chia oraz Zhi Chang Li
Tao

Zapraszamy na prowadzone przez Rosmarie Weibel warsztaty:

13-14 listopada - Kultywacja żeńskiej energii / Healing Love
warsztat tylko dla Kobiet

15-16 listopada - Qigong Kręgosłupa / Pleców
warsztat dla wszystkich
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2