Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztaty Uzdrawiającego Tao 13-16 listopada 2012


Rosmarie
W listopadzie 2012 będziemy gościć
w Warszawie i Krakowie
Rosmarie Weibel,
nauczycielkę uzdrawiających praktyk taoistycznych Healing Tao,
uczennicę mistrzów Tao -
Mantak Chia oraz Zhi Chang Li
Tao

Rosmarie Weibel poprowadzi Warsztaty Uzdrawiającego Tao
w Warszawie
od 13 do 16 listopada 2012

Jej strony w sieci: www.qigongweibel.ch

Nowy artykuł o taoistycznej praktyce, połączony z wywiadem z Rosmarie ukaże się w listopadowym numerze "Czwartego Wymiaru", polecamy również artykuł "Qigong ze starożytnych Chin" w piśmie "Sens" z marca 2010. Wywiad Alicji Resich-Modlińskiej z Mantak Chia można obejrzeć na Youtube, dzięki uprzejmości realizatorów programu.

Program listopadowej wizyty Rosmarie w Warszawie:

 • 12 listopada o 18:00: "Wkład Uzdrawiającego Tao dla lepszego świata" - spotkanie wprowadzające
  W warszawskim Muzeum Azji i Pacyfiku, dzięki uprzejmości kustosza Macieja Góralskiego, będzie można poznać Rosmarie przed warsztatami i zadać jej pytania dotyczące praktyki taoistycznej.

 • 13-14 listopada od 10:00 do 18:00 : "Healing Love" - tylko dla Kobiet - w sali "Mandala", centrum Jupiter (ul. Towarowa 22), przy współpracy z Małgorzatą Łuka-Kowalczyk, tłumaczy Marta Śmigrowska
  Wewnętrzna kultywacja energii seksualnej dla kobiet warsztat Qigong – Tao kultywacji energii seksualnej – warsztat TYLKO dla kobiet, wprowadzenie do praktyk Uzdrawiającej Miłości dla kobiet w ramach warsztatu: Mikrokosmiczna Orbita, Tan Tien Qigong i Wewnętrzna Alchemia. Wszystko to w czasie nowiu połączonego z zaćmieniem Słońca (widocznym na południowej półkuli), czyli na bardzo silnej żeńskiej energii, płynącej z nieba!

 • 15-16 listopada od 10:00 do 18:00:"Spinal/Dorsal Qigong & Deep Relaxation" - dla wszystkich - w sali "Mandala", centrum Jupiter (ul. Towarowa 22), przy współpracy z Małgorzatą Łuka-Kowalczyk, tłumaczy Roman Fierfas

Głęboka relaksacja oraz Qigong Kręgosłupa/Pleców:
Na tym warsztacie nauczymy się całkowicie nowego podejścia do problemów z kręgosłupem i plecami. Wielki Mistrz Tao Zhi Chang Li opracował zestaw bardzo skutecznych praktyk Qigong uzdrawiających problemy zdrowotne związane z kręgosłupem poprzez przepływ energii Chi (Qi), który bardzo się wzmaga poprzez pracę energetyczną, jaką on proponuje. Qigong kręgosłupa/pleców zawiera również praktyki głębokiej relaksacji i medytację Orbity Mikrokosmicznej, jego praktyka daje większą elastyczność, siłę i witalność nie tylko pleców ale i całego ciała. Ta specjalna praktyka Qigong przynosi również pozytywny efekt dla rozwoju świadomości i siły umysłu, ze względu na fakt iż główne centra energetyczne są ulokowane wzdłuż kręgosłupa. Po pięciu latach studiów z Mistrzem, Rosmarie Weibel została upoważniona certyfikatem Wielkiego Mistrza Zhi Chang Li do nauczania Qigong Kręgosłupa/Pleców.

Warsztat w całości prowadzony będzie po angielsku i tłumaczony konsekutywnie na język polski.

Koszt warsztatu:

 • 530 pln za jeden cały blok warsztatowy (13-14.XI Kultywacja dla Kobiet, 15-16.XI Qigong Pleców/Kręgosłupa)

 • 900 pln za całość (450 pln *2)

 • Zniżki dla pomagających w reklamowaniu warsztatu!

 • Zapraszamy również studentów i osoby w trudnej sytuacji finansowej - każdą prośbę będziemy brać pod uwagę.

Kontakt z organizatorami:

Strona wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/473797232651677/
Polecamy artykuł Rosmarie pt. “Seksualny Qigong - Praktyka mocy współczesnej kobiety“ oraz recenzje wydanych w Polsce książek mistrza Mantaka Chia, nauczyciela Rosmarie.

Warsztaty Rosmarie odbywały się w Polsce w 1994 roku, oraz po przerwie od 2008 roku, corocznie. Mantak Chia gościł w Polsce w 2008 roku.

Ulotka

Ulotka 2
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2