Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź, co mówi o Tobie Tarotowy Portret Psychologiczny

Dziś zapraszam Cię do poznania Tarotowego Portretu Psychologicznego, wyjątkowo skutecznej i sprawdzonej w praktyce, również przeze mnie, metody analizy psychologicznej. Pomoże Ci ona określić zdolności i predyspozycje, blokady i kompleksy oraz zrozumieć sposoby reagowania na różne zdarzenia. Zarezerwuj czas w nadchodzący weekend i poznaj metodę, która rozwinie Cię duchowo.


Poznaj Tarotowy Portret Psychologiczny bezpośrednio od Alli Alicji Chrzanowskiej, twórczyni tej metody, na kursie:


TAROT - POZNAJ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA
prowadzony przez Allę Alicję Chrzanowską

27-28 października w Wasilkowie k/Białegostoku

W trakcie zajęć zapoznasz się z poniższymi tematami:

  • Technika pracy z Tarotem, dobór talii, nawiązanie kontaktu z kartami, zasady bezpieczeństwa podczas pracy z Tarotem;
  • Psychologiczne znaczenia Wielkich Arkanów: znaczenia kart w pozycji prostej i odwróconej;
  • Dodatkowe informacje o Wielkich Arkanach: ich korespondencje i odpowiedniki;
  • Tarotowy Portret Psychologiczny: obliczanie Portretu i interpretacja znaczenia poszczególnych pozycji; interpretacja kart podwójnych, potrójnych i kart zewnętrznych Portretu; opis kompleksów i lęków ukazywanych przez Portret i sposobów ich przepracowania; znaczenie i interpretacja kart zewnętrznych Portretu, czyli naszej misji życiowej.
Jeśli jeszcze nie wiesz, jaką decyzję podjąć, przeczytaj moją opinię na temat tej metody (znajdziesz ją na końcu wiadomości).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE
TAROT - POZNAJ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA


Fala

Na kursie TAROT - POZNAJ SWOJĄ DROGĘ ŻYCIA zostaniesz wprowadzony w znaczenia Wielkich Arkanów Tarota, które potrzebne Ci będą w samodzielnym interpretowaniu Tarotowego Portretu Psychologicznego dla siebie lub innych osób. Jeśli będziesz chciał rozszerzyć swoją wiedzę, poniższe tytuły z pewnością okażą się bardzo pomocne:

Tarot. Podstawy Interpretacja Tarota Droga Tarota Tarotowy Portret Psychologiczny


Chociaż do wyznaczenia Tarotowego Portretu Psychologicznego potrzebna jest jedynie kartka papieru i długopis, warto, byś próbował spojrzeć na Portret, którego poszczególne pozycje reprezentować będą prawdziwe karty Tarota. Wówczas sam zauważysz wiele nowych skojarzeń i powiązań oraz to, jak logiczne są one w rzeczywistości. Czytelną symboliką charakteryzują się talie oparte na symbolice Tarota Ridera Waite, ich przykłady znajdziesz poniżej. Tarot of the New Vision jest trochę przewrotną talią, gdyż postacie z talii Ridera Waite pokazane są na niej od tyłu! Dzięki temu odkrywamy, co znajduje się przed postacią, ale czasem również za nią.

Rider Tarot Deck Radiant Rider Tarot Uniwersal Waite Tarot of New Vision


ZOBACZ INNE TALIE KART TAROTA


Tarotowy Portret Psychologiczny jest dla mnie ważnym sposobem analizy i bardzo go sobie cenię. Praca z nim jest tak wciągająca, że z trudem można pohamować się przed wyliczaniem kolejnych Portretów! Widać w nich tak wiele prawdziwych informacji, i część z nich bez problemu możemy przecież potwierdzić - z dotychczasowych doświadczeń naszych lub naszych bliskich i przyjaciół. Dzięki Portretowi dostrzeżegamy blokady, z którymi mamy pracować, odszukamy w sobie nienazwane do tej pory cechy naszego charakteru i odnajdziemy ich genezę.

Często również od osób, które niespecjalnie interesują się ezoteryką, otrzymuję w zwrotnej informacji potwierdzenie tego, co widać w ich Portrecie. Liczę na to, że wskazówki, które podpowiadają karty, pomagają im nie tylko w lepszym zrozumieniu siebie, ale też podpowiadają najlepsze dla nich metody postępowania w życiu. Szczerze polecam poznanie Tarotowego Portretu Psychologicznego każdemu, kogo interesuje praca z kartami Tarota i głębsze poznanie siebie. Kapłanka

Sprawdź, czego możesz dowiedzieć się o sobie i innych
z Tarotowego Portretu Psychologicznego.


Spotkajmy się 27-28 października w Wasilkowie!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2