Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na styczeń 2008

HOROSKOP NA STYCZEŃ 2008 - od wróżki Any Moonlight

Baran

aTen miesiąc dla Baranów będzie intensywny. Czeka Was prawdopodobnie wiele spraw do rozstrzygnięcia. Początkowo może wydawać się to trudne, jednak jeśli oczyścicie Wasz umysł ze zbędnych rzeczy, nadmiernych przemyśleń, wszystko powinno dobrze się ułożyć. Czasem warto rzucić się w przepaść, ale tylko z czystym umysłem.

 

Byk

aByki zaczynają ten miesiąc niejako od początku. Pisze się właśnie nowy rozdział Waszego życia. Przed Wami zatem wiele różnych zdarzeń. Będziecie mieli okazję do odnalezienia pogubionych części siebie i złożeni ich wszystkich w jedną całość. Przed Wami rysują się możliwości uczestniczenia w życiu w ogóle. Warto pójść za tym, co będzie się działo, uczyć się i wykorzystywać już posiadane doświadczenie, by ten nowy rozdział dobrze się zakończył.

 

Bliźnięta

a

Dla Bliźniąt to bardzo dobry miesiąc na rozkwit. Będziecie mięli szansę pozbyć się iluzji, jakich często każdy z nas doświadcza. Będziecie mogli wyjść poza nie. Aby móc skorzystać z tego, co da Wam rozkwit i móc rozkwitnąć w pełni powinniście zaufać wydarzeniom, które mają miejsce.

 

Rak

aPamiętajcie, że nie warto brać na siebie zbyt dużo, bo możecie tego wszystkiego nie udźwignąć. Zwłaszcza nie zaleca się brania na siebie odpowiedzialności za innych, każdy powinien być odpowiedzialny sam za siebie, każdy ma swoją własną ścieżkę. Wy idźcie swoją a czeka Was świętowanie i radość. Może się również zdarzyć, że będziecie potrzebowali samotności, która pomoże Wam zebrać siły, zregenerować się do dalszego działania.

 

Lew

a

Dla Lwów to bardzo dobry czas na wejście w głąb siebie, odkrywanie siebie, uczenie się. Prowadzi Was teraz bardzo mocna siła i warto za nią pójść. Warto także podzielić się swoim bogactwem z innymi ludźmi, a w tym miesiącu będziecie mięli się czym dzielić, bo dobra spłyną na Was wielką falą. Obserwujcie to, co się dzieje i bierzcie z tego naukę. Słuchajcie Waszej intuicji.

 

 

Panna

a

Panny powinny w tym miesiącu zrobić generalny porządek odnośnie przeszłości i przestać się jej kurczowo trzymać i zacząć żyć – tu i teraz-. Będziecie mięli szansę na głębokie przeżywanie, odczuwanie. Pamiętajcie jednak, że aby móc w pełni przeżywać i doświadczać powinniście uwolnić się od przeszłości, w przeciwnym razie możecie stać się outsiderami, ale na własne życzenie.

 

Waga

aWagom w tym miesiącu przyda się puszczenie nadmiernej kontroli. Nie sprzyja ona bowiem rozwojowi, zaś sprawia, że czujemy się wciąż atakowani czy osaczani. Jeśli odczuwacie jakiś głęboki żal, spróbujcie zastanowić się z czego może on wynikać a wtedy znajdziecie w sobie odwagę, by stawiać czoła wszystkim wydarzeniom.

 

Skorpion

a

W tym miesiącu, będziecie, jak wielki worek i będziecie zdolni do przyjmowania wszystkiego, co się będzie wydarzać. Warto jednak zadbać o to, żeby ów worek nie stał się workiem na śmieci. W tym celu powinniście zwracać baczną uwagę na to, z kim wchodzicie w interesy, a także nie iść na kompromis za wszelką cenę.

 

Strzelec

aTen miesiąc może okazać się stresujący. Bądźcie czujni i uważnie obserwujcie wszystko dookoła i obserwujcie samych siebie. Wyciągajcie wnioski z wydarzeń i zachowań swoich i innych. Dzięki temu powinniście przejść przez ten miesiąc bez strat, czy uszczerbków.

 

Koziorożec

a

Ten miesiąc powinien upłynąć spokojnie. Możecie wykorzystać ten czas na uzdrawianie (siebie, swoich relacji). Warto również wsłuchać się w swój wewnętrzny głos, ma on bowiem Wam do powiedzenia coś bardzo ważnego.

 

Wodnik

aWodniki powinny zacząć dokładnie obserwować, co się wokół nich dzieje. Nie każdy bowiem jest sprzymierzeńcem, postarajcie się odciąć wszelki uwarunkowania, a także podzielcie się tym, co macie. Uwarunkowania mogą sprawić, że staniecie się skąpi, a skąpstwo może spowodować, że zbudujecie wokół siebie ogromny mur. Warto więc zburzyć ten mur, zanim zniknie za nim słońce.

 

Ryby

aRybom ten miesiąc może przynieść zmiany. Jeśli czujecie wenę, chęć by coś stworzyć, nie wahajcie się, bowiem Wasza twórczość pochodzi z Kosmosu i Kosmos chce, by zostało to wyrażone, pokazane światu. Macie również okazję żyć w pełni, całym sobą. Warto więc z tego skorzystać.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2