Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Twój czas jest właśnie teraz. Wykorzystaj to.

Dziś zapraszamy Cię do tego, żebyś zrobił coś tylko dla siebie. Wykorzystaj jedyny w swoim rodzaju czas końca 2012 r., aby wnieść pozytywne zmiany do swojego życia i pozbyć się tego, co niechciane. Otwórz swoje serce w trakcie warsztatów PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA, i otwórz swój umysł na wiedzę przekazaną nam przez starożytnych w książce TAJEMNA HISTORIA ŚWIADOMOŚCI.

Zapraszamy na warsztat

PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA
prowadzi Tom de Winter
certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka
24 – 28 października w Warszawie
 
oraz indywidualne konsultacje 22-23 października

Druga edycja nowego warsztatu w Polsce!


Tom de Winter Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 15 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie Szkoły Przypomnienia oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca.

Ten nowy warsztat zawiera wiedzę z Życia w Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba i inne starożytne techniki.

Podczas warsztatu:
  • uzdrowisz swoje Serce i Duszę;
  • wejdziesz do Świętej Przestrzeni Ludzkiego Serca;
  • poznasz aktywację Merkaby z poziomu Serca;
  • wzmocnisz zdolności poza zmysłowe;
  • oczyścisz ciało emocjonalne i fizyczne;
  • uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa.
Przed warsztatem proszę przeczytać trzy książki Drunvalo Melchizedeka: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i Tom II oraz Życie w Przestrzeni Serca.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE
PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA

Fala
 

Czym jest Merkaba? Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niewiarygodne możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Czym jest dokładnie Merkaba oraz metodę aktywacji tego pola Drunvalo Melchizedek opisał w swoich książkach, które tak bardzo polecane są przed warsztatem PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA:

Pradawna tajemnica Kwiatu Życia tom 1 Pradawna tajemnica Kwiatu Życia tom 2 Życie w przestrzeni serca Świetlisty Wąż

Jeśli interesuje Cię poszerzanie własnej świadomości i odkrywanie zakamarków innych światów, czasów i przestrzeni, warto, abyś poznał wiedzę zawartą w książce Meg Blackburn Losey.

Tajemna historia świadomości odkrywa prawdziwe znaczenie światowych przemian, których kulminacyjny moment przypada właśnie 21 grudnia. Wtedy połączą się bowiem Kwiat Życia, Drzewo Życia i chrześcijański krzyż. To jakby scalenie symboli niemal większości religii. Wówczas swoje apogeum osiągną wszystkie cykle. A musisz sobie uświadomić, że każdy kolejny cykl to postępujący rozwój świadomości!

Tajemna historia świadomości

ZAPRASZAMY DO LEKTURY FRAGMENTU KSIĄŻKI
TAJEMNA HISTORIA ŚWIADOMOŚCI


Fala
 

Przypominamy, że dostawa do Paczkomatu kosztuje jedyne 6.99 zł
bez względu na ilość kupionych produktów!

Wysyłka do paczkomatu za jedyne 6,99 zł.

 
Niezależność od kurierów czy godzin otwarcia punktów pocztowych, samodzielne decydowanie o porze i lokalizacji odbioru paczki, atrakcyjna cena - zapraszamy do korzystania z Paczkomatów!

Pozdrawiamy, życząc słonecznego weekendu,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2