Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztat PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA 24-28 października

 

PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA

prowadzi Tom de Winter
certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka
24 – 28 października w Warszawie

 
oraz indywidualne konsultacje 22-23 października

Druga edycja nowego warsztatu w Polsce!


Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 15 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przypomnienia (The School of Remembering) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart). Ten nowy warsztat zawiera wiedzę z Życia w Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba i inne starożytne techniki.

 
 
Relacja Aleksandry (uczestniczki pierwszej edycji warsztatu): http://agnieszkajurko.pl/relacje/526-relacja-oswieconeserce-aleksandra.html

Podczas warsztatu:
  • uzdrowisz swoje Serce i Duszę;
  • wejdziesz do Świętej Przestrzeni Ludzkiego Serca i nauczysz się żyć z tego poziomu;
  • staniesz się bardziej świadomą/-ym i odpowiedzialną/-ym za swoje Życie;
  • nauczysz się nowego rodzaju aktywacji Merkaby z poziomu Świętej Przestrzeni Serca;
  • poczujesz Miłość Uniwersalną;
  • aktywujesz szyszynkę i promienie światła wychodzące z czakry szyszynki co wzmocni Twoje zdolności poza zmysłowe (Trzecie Oko);
  • cały dzień poświęcisz na oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowisz negatywne wzorce w ciele fizycznym;
  • nauczysz się zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu;
  • uzyskasz dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa; będziesz żyć z poziomu Prawdziwego Ja;
  • nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność.
Warunkiem uczestniczenia w tym warsztacie jest przeczytanie trzech książek Drunvalo: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i Tom II oraz Życie w Przestrzeni Serca.
 
Tom de Winter Tom de Winter (www.linko.org): nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 15 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka.

Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.
 
W dniu 22-go i 23-go października możliwe są indywidualne konsultacje z Tomem. Na konsultację najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić  "czytanie" z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. 
 

Sesja z tłumaczeniem kosztuje 190 zł, bez tłumaczenia 130 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 100 zł. Konsultacje w godzinach 11.00-14.00 (bez tłumaczenia sesji) oraz 16.00-19.00 (bez tłumaczenia lub z tłumaczeniem sesji). Sesja trwa 40-60 minut.

Zapisy na warsztat i konsultacje: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl

 

Fala
 

 

 
 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2