Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Już jest! CzaroMarownik - Twój Kalendarz Magiczny na 2013 rok

Rok 2013 zbliża się wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o kalendarzu, który będzie towarzyszył Ci każdego dnia. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, magiczny kalendarz, który nie tylko pozwoli zorganizować czas, ale dzięki licznym magicznym poradom, będzie dla Ciebie kierunkowskazem.


CzaroMarownik 2013

CZAROMAROWNIK 2013

TWÓJ MAGICZNY KALENDARZ


Prezentujemy pierwszą edycję unikatowego magicznego kalendarza na 2013 r., który jest skarbnicą magicznych wskazówek na każdy dzień. Dzięki temu kalendarzowi będziesz mógł nauczyć się żyć nie tylko w zgodzie z upływem czasu, ale też z naturalnym rytmem Ziemi, który wyznaczają szczególne święta i okazje.

21 grudnia 2012 roku kończy się kalendarz Majów. Na ten dzień zapowiedziano koniec świata. Po co więc kupować CzaroMarownik 2013? :D Niezależnie od tego, czy znany nam świat ulegnie zagładzie, czy nie - lepiej się na to przygotować. To, co na pewno będzie miało miejsce w tym dniu to globalna transformacja Świadomości, którą już zaczęliśmy dostrzegać w otaczającym świecie. Z idei, by wesprzeć ten proces i wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą wiedzieć więcej i zsynchronizować swoje życie w zgodzie z naturą, powstał właśnie CzaroMarownik 2013 - Twój Kalendarz Magiczny. Zawiera on wiele porad, przepisów i rytuałów, które mają pomóc uczynić rok 2013 najlepszym możliwym rokiem, wprowadzić odrobinę magii i mnóstwo pozytywnych zmian w Twoim życiu.

W CzaroMarowniku 2013 odnajdziesz wiedzę na wszelkie magiczne tematy, takie jak: zioła i ich zastosowanie, uzdrawianie, talizmany, magia świec, sprawdzone rytuały, przepisy kulinarne wg kuchni Pięciu Przemian, eko-porady i wiele innych. Będziesz mógł także sprawdzić położenie Księżyca w znaku zodiaku i dowiesz się, jakie dni są pod tym względem korzystne, a które mniej udane. Poznasz także chiński horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok Wodnego Węża.

CzaroMarownik 2013

 

Z pewnością się nie zawiedziesz,
jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłego kalendarza!

Z CzaroMarownikiem czas będzie płynął inaczej...


Fala

Zapraszamy na stronę CzaroMarowych Wyprzedaży!

Znajdziesz na niej pozycje tańsze nawet o 58%!

Dharma Magia koloru Sekret Potęga młodości Jak pokochać siebie CD

Muzyka relaksacyjna, Filmy instruktażowe, by z łatwością poznać techniki Tai Chi czy masażu, Książki ezoteryczne, Poradniki motywacyjne, Karty Tarota...
...i wiele innych!

Ilość tytułów w tak świetnej cenie jest ograniczona do zapasów w naszym magazynie, a więc kto pierwszy, ten... oszczędza!
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!