Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ucz się magiji od najlepszych!

Gratka dla magów i tych, którzy magami chcą zostać - praktyczny przewodnik po świecie magiji, autorstwa wybitnego współczesnego maga Lon Milo DuQuette'a - MAGIJA NISKA. Ponawiamy też zaproszenie na kolejną edycję MĘSKIEGO WARSZTATU, połączone ze specjalną ofertą: bonem 100 zł do wykorzystania na zakupy na www.CzaryMary.pl, a także na Medytację Matką Ziemią prowadzoną przez Shirlie Roden.


MAGIJA NISKA
Lon Milo DuQuette

Poznaj wspomnienia znanego maga
– szokujące opowieści i prawdziwą teorię
praktyki magicznej,
a także najważniejszą tajemnicę magiji!

Magija niska

Lon Milo DuQuette, praktykujący mag, uczony, muzyk, pisarz i wykładowca, dzieli się w Magiji niskiej swoimi cennymi doświadczeniami. Znajdziesz tu historie z życia Lona, z których część opisał na podstawie notatek ze swoich starych dziennikach magicznych. Opowiada w nich o operacjach magicznych, które rzeczywiście odprawił, a nie tylko poznał z książek, które przeprowadził, a nie tylko omówił ze znajomymi, których doświadczył, a nie tylko wyobraził sobie ich przebieg i które wykonał, a nie tylko przemyślał. To książka, która przybliży Ci i ujawni tajemnice z życia prawdziwego maga.

Poznaj historię o tym, jak Lon po raz pierwszy inwokował demona i czego się z tego nauczył, jak zdejmował wspólnie z przyjaciółmi klątwę z jednego z nich, jak zaklinał swoją talię Tarota, czy jak egzorcyzmował prywatne liceum katolickie. Każda z opowieści daje wiele do myślenia! Pomiędzy nimi znajdziesz refleksje i wnioski Lona wynikające z jego osobistego doświadczenia, jak na przykład:

Jedynym, co mogę zmienić za pomocą magiji, jestem ja sam.

 

Lon Milo DuQuette

Lon Milo DuQuette jest jednym z najbardziej szanowanych, najzabawniejszych pisarzy i wykładowców w świecie zachodniej magiji. Jego styl opowiadania jest bezpośredni i przeniknięty humorem, nie bądź więc zaskoczony nagłymi wybuchami śmiechu, gdy będziesz czytał o jego perypetiach, przypadkach wychodzenia z ciała czy eksperymentach wykraczających - zdawałoby się - poza granice zdrowego rozsądku. Dowiedz się więcej o Lonie Milo DuQuette z naszego CzaroMarowego bloga.

Magija niska przepełniona jest prawdziwą teorią praktyki magicznej. Być może zaskoczy Cię ilość wiedzy, którą otrzymasz po przeczytaniu książki. Wielu praktykujących magów odnajdzie w opisach Lona niektóre ze swoich doświadczeń, ale też bezcenne wskazówki do postępowania w przypadkach, z jakimi się jeszcze nie spotkali. Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony, a przecież nie wiadomo, z czym magowi przyjdzie się skonfrontować w przyszłości...
 
Magija niska

PRZECZYTAJ
DARMOWY FARGMENT KSIĄŻKI

MAGIJA NISKA


To wszystko jest w twojej głowie... po prostu nie wiesz, jak dużą masz głowę.
 

ZOBACZ KSIĄŻKI MAGICZNE W CZARYMARY.PL

Fala
 
Zapraszamy na drugą już edycję MĘSKIEGO WARSZTATU

18-21 października 2012 r., Nowy Kawków koło Olsztyna


Męski Warsztat

Ten wyjątkowy, 4-dniowy warsztat TYLKO DLA MĘŻCZYZN poprowadzi Tom De Winter z Holandii. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, chłopców, synów, mężów, kochanków, ojców, dziadków i pradziadków do spotkania się w męskim gronie! Ten warsztat może odmienić Wasze życie!

Co każdy mężczyzna zyska dzięki MĘSKIEMU WARSZTATOWI:

  • odnajdzie swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
  • umocni zaufanie do samego siebie,
  • otworzy się na innych mężczyzn,
  • nauczy się z nimi współdziałać,
  • nawiąże przyjaźnie o nowej jakości,
  • stając się prawdziwym mężczyzną, zacznie przyciągać do siebie prawdziwe kobiety,
  • zrozumie, co to znaczy naprawdę kochać kobietę.

Oferta LAST MINUTE!

Teraz każdy, kto zapisując się na warsztaty, poda hasło CZARY MARY,
otrzyma bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie CzaryMary.pl
.

 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl. Nie trać czasu - zostało kilka wolnych miejsc!

 
Fala
 

 Już 19- 23 października w Warszawie

Medytacja z Matką Ziemią
 
warsztat Odkryj Siłę Dźwięku oraz konsultacje

 poprowadzi SHIRLIE RODEN
 
 
20 października (sobota) medytacja ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ, 17.00-18.30, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc, opłata: 45 zł
 
21 października (niedziela): warsztat ODKRYJ SIŁĘ I MOC DŹWIĘKU!, 10.30-17.30
 
19, 22, 23 października: indywidualne konsultacje.
 
 
Zapraszamy!
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2