Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Medytacja z Matką Ziemią 19-23 października w Warszawie

Medytacja z Matką Ziemią
 
warsztat Odkryj Siłę Dźwięku oraz konsultacje

 prowadzi SHIRLIE RODEN
 
19- 23 października w Warszawie
 
 
Shirlie Roden to pieśniarka o anielskich wibracjach i specjalistka pracy z głosem z Wielkiej Brytanii ucząca odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Prowadzi autorskie warsztaty, które zawierają medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe, pracę z dźwiękiem. Od wielu lat propaguje swoją innowacyjną metodę pracy z dźwiękiem w Wielkiej Brytanii, Szwecji, na Malcie, Węgrzech, Chorwacji, Słowenii i od 2005 r. także w Polsce.
 
20 października (sobota) medytacja ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ, 17.00-18.30, Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł
 
21 października  (niedziela): warsztat ODKRYJ SIŁĘ I MOC DŹWIĘKU!, 10.30-17.30
 
19, 22, 23 października: indywidualne konsultacje. Możliwość tylko dwóch sesji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30.
 
 
Medytacja ODDYCHAJ Z MATKĄ ZIEMIĄ
 
Pełna mocy medytacja z dźwiękiem pomoże Tobie odnowić kontakt z Matką Ziemią i otworzyć Serce. Zaczniesz oddychać uzdrawiającą, pełną zaufania energią i uwolnisz się od codziennych trosk i zmartwień. Zrelaksujesz się i wyciszysz umysł. W trakcie medytacji będziesz świadomie oddychać razem z Ziemią i poczujesz jak Twoje ciało fizyczne i energetyczne dostraja się do jej zmieniającej wibracji. Twoje połączenie z Wewnętrzną Siłą i Poczuciem Bezpieczeństwa wzmocni się i będzie bardziej głębokie i pełne Światła. Jesteś dzieckiem Ziemi. Poczuj to!
 
Już czas, aby powrócić do Domu i do Prawdy. Jest to ważne zwłaszcza teraz, kiedy wokół nas systemy polityczne i monetarne przeżywają trudny okres. Wtul się bezpiecznie w ramiona Planety, która daje Tobie życie, pożywienie, wodę i oddech. Jeżeli pragniesz odnowić swoje połączenie z Matką Ziemią i czujesz, że właśnie teraz nadszedł ten czas, to dołącz do nas!
 
Na medytację proszę przynieść  symbol życia związany z Matką Ziemią. To może być np.  owoc, warzywo lub kwiat.

 
Warsztat ODKRYJ SIŁĘ I MOC DŹWIĘKU!
 
Czy pragniesz wyrażasz swoje potrzeby i emocje w sposób jasny i z poziomu miłości w każdej dziedzinie swojego życia (rodzina, przyjaciele, praca zawodowa)? Czy Twoja czakra gardła potrzebuje oczyszczenia oraz wzmocnienia? Jeżeli TAK - to nadszedł już czas, abyś odkrył/-ła moc własnego głosu! Praca z głosem jest bardzo prosta, przyjemna oraz pożyteczna. Pomoże Tobie zrelaksować się, otworzyć serce, nawiązać kontakt z własnymi emocjami i podnieść poziom energii. Przy pomocy prostych i praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystać dźwięk swojego głosu, który jest naturalnym instrumentem uzdrawiania.  To jest warsztat pracy z dźwiękiem a nie nauka śpiewania:) Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Przyjdź i poczuj siłę własnego głosu!
 
W trakcie warsztatu:
  • Głęboka relaksacja i wyciszenie umysłu,
  • Oddech Jedności,
  • Uwolnienie od stresu i napięć,
  • Czyszczenie i harmonizacja czakr,
  • Wzmocnienie czakry gardła w celu jasnej komunikacji,
  • Otwarcie Serce,
  • Połączenie z swoją Wewnętrzną Mądrością, Matką Ziemią i Ojcem Niebo,
  • Zwiększenie pozytywnych wibracje w każdej komórce ciała.
 
INDYWIDUALNA KONSULTACJA
 
Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem. W trakcie konsultacji prowadzę medytację, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu. Następnie intonuję dźwięki nad centrami energetycznymi ciała (czakrami) zaczynając od głowy poprzez całe ciało. W ten sposób  usuwam "starą" energię i wprowadzam w jej miejsce energię światła. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Duchami Opiekuńczymi). Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie i uwolnienie blokujących emocji. Dzięki temu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden
 
Opłaty:
* medytacja sobotnia: 45 zł / warsztat 270 zł. Uwaga: specjalna cena za udział w obydwóch zajęciach: 290 zł (zamiast 315 zł)
* Sesja indywidualna: bez tłumacza 230 zł lub z tłumaczem 290 zł.
 
 
Artykuły Shirlie oraz relacje z warsztatów: http://agnieszkajurko.pl/relacje.html
 
Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel. 501 625 528
 
Pełna informacja:
http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/556-medytacja-warsztat-sesje.html
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2