Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Gdzie Ci mężczyźni... Prawdziwi tacy...

Dziś mamy propozycję dla wszystkich Panów zainteresowanych swoim rozwojem osobistym oraz dla Pań, którym zależy na osobistej przemianie swoich mężczyzn. Zapraszamy na kolejną edycję MĘSKIEGO WARSZTATU, tym razem połączoną ze specjalną ofertą: bonem 100 zł do wykorzystania na zakupy na www.CzaryMary.pl. Drogie Panie, przekażcie tę informację ważnym mężczyznom w Waszym życiu!

 
Zapraszamy na drugą już edycję MĘSKIEGO WARSZTATU

18-21 października 2012 r., Nowy Kawków koło Olsztyna.

Męski Warsztat

Już za niecałe 2 tygodnie rusza kolejna edycja MĘSKIEGO WARSZTATU - czyli 4 dni poszukiwań źródła męskości. Ten wyjątkowy, 4-dniowy warsztat TYLKO DLA MĘŻCZYZN poprowadzi Tom De Winter z Holandii. Zapraszamy wszystkich chłopców, synów, mężczyzn, mężów, kochanków, ojców, dziadków i pradziadków do spotkania się w męskim gronie! Ten warsztat może odmienić Wasze życie, jak to się stało z uczestnikami wiosennej edycji. Ich relacje możesz przeczytać TUTAJ.

Co każdy mężczyzna zyska dzięki MĘSKIEMU WARSZTATOWI:

  • odnajdzie swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
  • umocni zaufanie do samego siebie,
  • otworzy się na innych mężczyzn,
  • nauczy się z nimi współdziałać,
  • nawiąże przyjaźnie o nowej jakości,
  • stając się prawdziwym mężczyzną, zacznie przyciągać do siebie prawdziwe kobiety,
  • zrozumie, co to znaczy naprawdę kochać kobietę.

Oferta LAST MINUTE!

Teraz każdy, kto zapisując się na warsztaty, poda hasło CZARY MARY,
otrzyma bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie CzaryMary.pl
.

Rytuał inicjacji chłopców był przeprowadzany przez tysiące lat przez naszych przodków (w Polsce jego elementem były postrzyżyny). Zapis tych rytuałów inicjacyjnych w dalszym ciągu płynie we krwi i przechowywany jest w DNA każdego mężczyzny, które przecież odziedziczył po części od swoich męskich przodków. We współczesnej cywilizacji nie ma miejsca na takie czynności. Warsztat

A kobiety przecież pragną czułych, wrażliwych i delikatnych mężczyzn, ale gdy już ich dostaną, po jakimś czasie okazuje się, że coś jest nie tak i domagają się silnych, walecznych facetów. W wyniku tego pomieszania mężczyźni często zamiast dojrzewać wybierają pozostanie dużym chłopcem. W każdym z nich znajduje się jednak ukryta potrzeba inicjacji, a z powodu jej braku młodzi mężczyźni zaczynają popełniać błędy i maskować jej brak pracoholizmem, nałogami czy też tkwieniem w nieudanych związkach. Problemy związane z brakiem inicjacji swój szczytowy punkt osiągają między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia. Jeśli nie zostaną uzdrowione, będą nabrzmiewać i kłaść się cieniem na całe późniejsze życie, nie wyłączając stąd okresu zgorzkniałej starości.

Tom de Winter

Prowadzący warsztat Tom De Winter to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych z bezpośrednią pracą z ludźmi. Tom to silny mężczyzna z tkwiącymi w nim zintegrowanymi pierwiastkami żeńskimi. Warsztaty prowadzi z dużą pewnością siebie, konkretnie i skutecznie. Zwraca uwagę na każdego z uczestników i dba o to, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają ich życie.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl. Nie trać czasu - zostało jedynie kilka wolnych miejsc!

Mężczyzno, odkryj swój potencjał!

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2