Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Z okazji Święta Aniołów Stróżów...

Być może doświadczyłeś anielskiej interwencji w swoim życiu. A może wierzysz, że istnieją kochające i troszczące się o nas istoty, które nazywamy Aniołami? Z okazji dzisiejszego Święta Aniołów Stróżów właśnie o nich oraz o anielskiej nowości w CzaroMarowej ofercie przeczytasz w dzisiejszej wiadomości. Zapraszamy!

Wiara w Aniołów Stróżów nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci! Aniołowie Stróżowie naprawdę istnieją, opiekują się nami, chronią nas i prowadzą ku dobru. Wraz z anielskim świętem w CzaroMarowej ofercie pojawiła się gorąca nowość:

WYBRANI PRZEZ ANIOŁY
...nikt nigdy nie będzie samotny

Eileen E. Freeman

To niezwykła książka traktująca o obecności tajemniczych niebiańskich istot w naszym świecie.  Prezentuje osoby, które rzeczywiście spotkały Anioła, a których życie na skutek tego wydarzenia uległo ogromnej zmianie.

Wybrani przez Anioły

Eileen E. Freeman szczegółowo przedstawia, w jaki sposób dochodzi do takich spotkań oraz jak nie dać się zwieść naszym pragnieniom, pobożnym życzeniom oraz własnej wyobraźni. Kim są Anioły, czym się zajmują, dlaczego tak często pojawiają się w naszym życiu, czego od nas chcą? O tym również przeczytasz w książce Wybrani przez Anioły. Jej przesłanie jest skutecznym lekarstwem na tkwiący w każdym z nas lęk przed osamotnieniem...

ZOBACZ KSIĄŻKĘ WYBRANI PRZEZ ANIOŁY


Pamiętaj, nigdy nie jesteś sam, nigdy nie jesteś pozbawiony opieki. Nawet jeśli masz problem, który wydaje się Cię przerastać, nawet gdy odczuwasz głęboki smutek i samotność, Twój Anioł Stróż zawsze jest przy Tobie.

Kiedy świadomie nawiązujesz kontakt z Aniołami, rozpoczynasz z nimi twórczą współpracę. Każde zmartwienie i problem, które bardzo Cię męczą, możesz powierzyć podczas medytacji swojemu Aniołowi Stróżowi. Możesz posłać go przodem przed każdym trudnym spotkaniem, aby mógł przygotować grunt dla Ciebie i Twoich działań.

Anioły

Jeśli pragniesz nawiązać silniejszy kontakt ze swoim anielskim opiekunem, z pewnością pomoże Ci w tym książka Poznaj swojego Anioła Stróża. Historie  Lorne Byrne, opisane w książce Anioły w moim życiu, zachwycą Cię, jeżeli bliska jest Ci anielska tematyka. Spisane przez Gittę Malasz Rozmowy z Aniołami będą dla Ciebie ciągłą inspiracją do dalszego rozwoju duchowego. A dzięki kartom anielskim, takim jak pięknej talii Przesłania Aniołów, niezależnie od sytuacji zawsze będziesz w stanie zasięgnąć anielskiej porady.

Poznaj swojego Anioła Stróża Anioły w moim życiu Rozmowy z Aniołami Przesłania Aniołów

ZOBACZ KSIĄŻKI I KARTY ANIELSKIE


O obecności Aniołów w naszym życiu nieustannie przypominają nam ich wizerunki, a także osobiste ochronne talizmany w formie wisiorków. Wśród tych ostatnich znajduje się niezwykły Talizman Aniołów, którego możesz użyć w chwili, gdy poczujesz ogarniający Cię strach, smutek, zdenerwowanie lub po prostu zapragniesz poczuć przy sobie anielską obecność.

Talizman Aniołów

Wyobraź sobie, że stoisz pośrodku sześcioramiennej gwiazdy, widocznej na Twoim Talizmanie Aniołów, i otaczają Cię Archaniołowie, których imiona są na nim umieszczone. Jesteś przez nie całkowicie chroniony. Z czasem wizualizacja Archaniołów staje się łatwiejsza, ale wystarczy, że będziesz mieć świadomość ich przybycia na Twoje wezwanie czy manifestacji ich obecności poprzez otaczające Cię światło.

ZOBACZ ANIELSKIE FIGURKI I TALIZMANY


Kwiat

A jeśli chcesz skorzystać z bardziej przyziemniej oferty, by odmienić swoje życie, zapraszamy na warsztat - propozycja dotyczy jedynie Panów!

Zapraszamy na drugą już edycję Męskiego Warsztatu
18-21 października 2012 r. w Nowym Kawkowie koło Olsztyna.


Męski Warsztat


To 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc, więc decyduj się szybko!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2